Jižní Město Chodov - U8 4:18 (1:7, 2:2, 1:9)

ChodovChodov - Překrásné nedělní odpoledne. Pěkný areálek, hřiště, velké kabiny( jako u nás ), příjemné občerstvení. Pojďme však také k mistrovskému utkání. Pohoda, klídek, diváci a samotní aktéři zápasu, slušný rozhodčí.
K vlastnímu utkání. Divoké skóre. Řekl bych, že zase o kousek lepší hra :-)))).
Vážně!!! Do utkání se zapojili další hráči, kteří v minulých zápasech ještě nehráli. Veliká pochvala za prostřední třetinu fotbalového utkání ???? ( 2. třetina v kopané- ještě, že to nehrajeme na čtvrtiny např. jako basket ). Opět spousta šancí, ale také mnoho chyb. Velice dobrý výkon brankáře, nejvíce vstřelených branek  od nás v soutěži, mohlo jich být ještě víc. Chyby ,po kterých dostáváme góly se bohužel někdy opakují. Naopak deka či K.O. v poslední třetině, soupeř trestal naše zaváhání vždy nekompromisně. Hrajeme na 3 čtyřky, takže to nebylo jen o tom, že už jsme nemohli. Kluci se mají neustále co učit, aby tyto chyby odstranili. V út a čt trénink, v ne domácí zápas, na který se všichni moc těšíme!!! Všichni doufáme, že to zas bude o kousek lepší. Já samo taky :-)).

Statistiky:  JM Chodov - US Praha( SKS - MPŘ B )  4:18 ( 1:7, 2:2, 1:9 ) , povrch: tráva
Střelci branek: Kubín O., Burger J., Šůna F., Glanc M.; penalty - Muroň V., Burger J., Čeremisin D.
Sestava: Boublík Š. - Vodrážka B., Muroň V., Šůna F., Burger J., Sládek A., Marchenko F., Šírl V., Kubín O.,
Horák M., Glanc M., Čeremisin D.
Oldřich Ouzký

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY