U8 - A.F.K. Olympia Šeberov 1:33 ( 1:10, 0:13, 0:10)

SeberovStřešovice - Jak jsem minulé zápasy chválil, tak teď nemám na chválení moc argumentů. Utkání z naší strany bylo nepovedené. Doposud nejvyšší porážka v soutěži. Kluci byli roztěkaní, nesoustředění, dělali opět školácké chyby (nejen hráči i brankáři).
Soupeř hrajicí v 7 hráčích, oproti našim 14, nám sázel jeden gól za druhým a skóre tak narostlo do astronomických rozměrů. Mistrovské utkání by mělo být vyvrcholením tréninku celého týdne, kdy se mají hráči na něj těšit a podat co nejlepší výkon. Řada hráčů mě však přesvědčila, že se na svůj výkon i celého mužstva soustředit nedokáže. Poraženecká nálada před utkáním?? Chápu. Jsou to děti, kluci neustále prohrávají, nastupují proti klukům minimálně o rok starším. Je to však pro ně dobrá příprava pro roky další.
Poučení pro mě: Na zápasy budou chodit hráči, kteří mají chuť trénovat, chtějí hrát za klub SK Střešovice, dokáží naslouchat pokynům trenérů, jsou ukáznění a disciplinovaní. Příprava na zápas již začíná před vlastním utkáním. Dodnes nedokážeme přijít na sraz na mistrovské utkání hodinu před výkopem (opakuje se to a mě to štve a mrzí, v kategorii starších jezdí kluci na zápasy sami nebo dokonce mají auta. Tyto kluky však vodíte vy rodiče?!?!?!).
Pozitivní ze zápasu: Snad jediné-kluci hrají fotbal se zájmem, chtějí bojovat, ale stále stejné chyby je sráží do kolen. Složením tým zahrnuje 3 ročníky 04, 05 a 06. V zápase dostávají šanci především ročníky 04 a 05. Postupně si mistrovská utkání vyzkoušejí další noví hráči. Tento tým je však ročník 04 a ml., na těchto hráčích tudíž stavíme a doufám, že si svou reputaci napraví v dalších mistrovských utkáních. Nejlépe již tento víkend a to v neděli v Dubči.  
 Olda Ouzký
 

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY