U8 - FC Čechie Uhřiněves 0:11 ( 0:4, 0:4, 0:3 )

UhrinevesStřešovice - Pokračujeme v sinusoidě, což nás netěší. Po dobrém zápase, utkání horší (slabší). Hrálo se dopoledne a kluci mi přišli nějací ospalí. Soupeř byl šikovnější, rychlejší, fotbalovější a opíral se o výkon dobrého brankáře, kterému jsme nemohli vstřelit branku.
Po velice slušném mači minule jsem byl v očekávání, ale nic takového se nedostavilo. Nemyslím, že bychom úplně zklamali, ale umíme zahrát lépe!!
Co chybělo oproti předchozímu utkání: Rychlejší pohyb s míčem i bez něj, napadání útočníky, víra v dobrý výkon a fotbalové sebevědomí a drzost ve vlastním utkání.
Kluci se neustále fotbal teprve učí, takže každé zlepšení budiž povzbuzení do dalších mistrovských zápasů. A kde se ho mají naučit?? Právě v konfrontaci s jinými týmy. Tudíž hopsa hejsa zítra na PSK UNION.  
 Olda Ouzký

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY