FK Dukla Jižní Město - U8 11:2 (1:4, 0:3, 1:4)

pfs_nove_2008Chodov - V posledním pozdzimním MU jsme narazili na silného soupeře DUKLU JM (roč.03). Domácí na nás vlétli hned zpočátku a třemi rychlými brankami rozhodli o výsledku 1. třetiny.
V tuto chvíli jsme byli zaskočeni a slabší chvilky si vybíral i brankář Š. Boublík. Po těchto okamžicích jsme byli již domácímu týmu vyrovnanějším soupeřem (nepíšu vyrovnaným). Domácí byli fotbalovější, rychlejší a silnějším sokem než soupeři, s kterými jsme hráli minulá dvě kola. V utkání se kluci snažili vyrovnat domácímu týmu, bylo to však velmi těžké. Odvedli jsme i přes všechno slušný výkon i když nás domácí přehráli ve všech třech třetinách. Vstřelili jsme 2 branky, což nás těší, kluci bojovali jak lvi, fotbalových momentů z naší strany nebývá až tolik, ale k zlepšení oproti začátku podzimu je zřetelné.

Posledním MU se přesouváme do tělocvičny na Norbertově a začínáme sezónu halovou :-))).

Sestava: Š.Boublík - B.Vodrážka, V. Muroń, J.Burger, F.Šůna, O.Kubín, G.Kubička, A.Sládek
Branky: O.Kubín, J.Burger    
Olda Ouzký

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY