Praha 1999 - U8 11:6 ( 3:3, 4:2, 4:1)

Praha1999Stodůlky -  K dnešnímu mistráku, hraném v nádherném  počasí na Stodůlkách - tráva. V utkání zavládla spokojenost, vedli jsme dokonce 2 x, a to v úvodu utkání. Kluci hráli směrem dopředu velice dobře- spousta šancí, směrem dozadu tolik ne, obrana i brankáři, to bylo slabší. Proto nás mrzí hodně inkasovaných branek.
Musíme to zlepšovat, víme, že je to však věc celé čtveřice na hřišti. Hráči se snažili a soupeři dlouho vzdorovali. Nebáli se postoupit souboje i se staršími protihráči. Prohra mrzí,ale  se hrou jsem byl spokojen, přestože opět rozhodly individuální chyby - obránců i brankáře. Branek jsme mohli my  vstřelit i více. Do zápasu se zapojilo všech 13 hráčů a byli rovnoměrně vytíženi ( vyjma Jonáše, který nastupoval ve 2 čtyřkách ). Věřím, že i v dalších utkání návážeme na dnešní výkon. Budu se na něj těšit.

Sestava : M.Vlčkov, Š. Boublík - B. Vodrážka, D.Čeremisin, G.Kubička, A.Sládek, F.Marchenko, Jon.Burger, O.Kubín, V.Muroň , M.Glanc, V.Šírl, J.Dvořák.

Statitiky : 11:6 ( 3:3,4:2,4:1)

Branky: Burger Jon. 4, Kubín O. , Muroň V. ,
penalty: pouze brankář Š. Boublík
trenér Olda O.

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY