U8 - Jižní Město Chodov 4:17 (1:5, 2:6, 1:6)

ChodovStřešovice - Předehrávané utkání, díky soupeři za ochotu zápas sehrát. Kvalitní soupeř, 7 hráčů ročník 03, bohužel jsme neměli moc šancí. Hosté byli rychlejší v práci s míčem i v kombinaci. Rychleji se pohybovali, přihrávali a dokázali se střelecky prosadit.
Branky nám dávali ze hry i po standartkách (auty, rohy), což nás mrzí. Utkání dopadlo skórem podobně jako na podzim. Ve všech předchozích utkání jsme se na jaře polepšili. O skóre však v tuto chvíli nejde, zajímá nás hra týmu i individuální zlepšování hráčů. Utkání se nám z tohoto pohledu tedy tolik nepovedlo. Hráči hostujícího týmu nás přehrávali a v utkání k ničemu moc nepustili. My jsme se nechtěli nechat zahanbit a snažili jsme se , co to šlo. Některým hráčům se zápas povedl (Vašek a Vojta - střelci našich gólů - oba po 2x, Jonáš sice po delší době gól nevstřelil, ale utkání po většinu sehrál v obraně a slušně !!). V dalším utkání nás čeká Šeberov- tedy další těžký soupeř. Potrénujem a hrrrr na ně!!

Sestava:
Boublík- Sládek, Burger, Vodrážka, Čeremisin, Marchenko, Glanc, Kubín, Muroň, Šírl, Šůna, Dvořák
Branky: Muroň 2, Šírl 2
OO

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY