U8 - Sobotní dvojboj výhra v mistráku a 3. místo na turnaji

SKS_1911Sobota pro nás byla náročná. Museli jsme sehrát mistrovské utkání a zároveň jsme se zúčastnili turnaje v areálu Loka Vtavín. K mistráku jsme nastoupili se 7 hráči. Někteří museli v utkání debutovat. Ano A. Janouch např. nastupoval v zápase popr. v životě.
Samotný mač jsme zvládli velice dobře. Slušně zahráli "zkušení" Bořek, Vojta, Dima i Gulda. Po delší pauze i velmi dobře zachytal Štěpán. Role kapitána se zhostil Vojta Š. a svůj výkon korunoval vstřelenou brankou. Naším nejlepším hráčem však byl Dima- autor 3 pěkných branek, v obraně spolehlivě zahráli Bořek a Gulda, platnými byli i oba méně zkušení hráči Fedor a Anton. V zápase jsme vedli už 3:0, domácí snižovali, ale všechny jejich snahy zhatil 4. naší vstřelenou brankou kapitán Vojta. Kluci bojovali, snažili se a dočkali se zaslouženého vítězství.

FK Zlíchov 1914 - U8 2:4 (0:1, 0:2, 2:1)
Statistiky:  branky - Čeremisin 3x, V.Šírl 1x
sestava- Boublík Š. - Vodrážka, Kubička, Marchenko,Čeremisin,Šírl, Janouch.
(hned po zápase odjíždí Vojta Š., Dima Č. a Štěpán B. pomoci a doplnit tým, který již hraje na Vltavínu)

Turnaj náměstka primátora Prahy roč. 2004 - tráva Loko Vtavín
Ve stejném čase, kdy jsme se radovali z výhry v mistrovském utkání, měla část našeho týmu 1. zápas v turnaji již za sebou. A než jsme dorazili s trojicí výše zmiňovaných posil, odehráli i 2. utkání. Nastupovali v 6 lidech, utkání koučoval Karl von Vondracek, v brance chytal jeho svěřenec Karel Dušek ( roč. 04 - spíše však obránce než brankář, ale v celém turnaji zachytal velmi dobře a spolehlivě ). S trojicí jsme poté mohli hrát na 2 čtyřky + brankář. Jen v posledním utkání, kdy jsme hráli přímý zápas o 3. místo, o pohár a medaile, jsme celé čtyřky nestřídali. Přesto se v utkání vždy objevili všichni hráči.

Statistky a výsledky (hrálo se vždy 1 x 14 min.) :
SKS - Motorlet A 1:3
SKS - Motorlet B 6:1
SKS - Vinoř 2:4
SKS - Březiněves 6:1
SKS - Loko Vltavín 5:2
Sokol Libiš 4:0 ( hrálo se vždy 1 x 14 min.)

bilance: 4 vítězství, 2 porážky, 12 bodů, skóre 24:11

Pořadí v turnaji:
1. Motorlet A
2. Vinoř
3. SKS
4. Libiš
5. Loko Vltavín
6. Motorlet B
7. Březiněves

Individuální ceny:
nejlepší střelec turnaje - Jonáš Burger (zkuste hádat kolik vstřelil gólů - odpověď příští týden )

sestava: Dušek- Sládek, Muroň, Šůna, Burger J., Vlčkov, Šírl, Čeremisin, Boublík.

Dík patří všem hráčům, kteří příkladně reprezentovali. Velice dobře zachytal v brance Karel D., svými góly soupeře ničil Jonáš B. I v utkáních s 1. a 2. týmem turnaje jsme nepropadli. Oba tyto týmy nadělovali soupeřům příděly, nám však ne. Dík patří i Karlovi Vondráčkovi, zůstal až do konce a oba jsme se vystřídali v koučování 3 zápasů z celkoých šesti. Ale i další hráči Vašek, Adam, Filip, Marcel, Vojta, Dima i Štěpán byli vidět a mají podíl na získání poháru a bronzových medailí. Výsledky i hra budiž pro nás dalším povzbuzením do další práce a zlepšování se. Už teď se těšíme na poslední domácí mistovské utkání s Duklou JM. Tímzo zveme všechny fanoušky SKS 1911, v neděli do Střešek na 14. hodinu !!!
Olda Ouzký

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY