Memoriál Vojtěcha Kahovce (r.2008)

kopacka micPetřiny - V sobotu jsme se zúčastnili halového turnaje v ZŠ Petřiny - Jih pořádaného naším oddílem, který byl velmi vydařený jak organizačně tak i předváděnou hrou nejmenších fotbalistů. Co už nebylo tak povedené bylo umístění našichAle pěkně po pořádku:
V prvním utkání nás čekal dvojzápas s nejsilnějšími celky turnaje Motorletem a Aritmou které jsme shodně prohráli 0:3 což byly i přes porážky slušné výsledky. Bohužel v těchto utkání jsme nepřešli půlicí čáru a rozdíl byl markantní, ovšem jak známo máme silnější druhé poloviny turnajů a proto jsme s optimismem vyhlíželi utkání s TJ Ruzyně.

Že by jsme měli bodovat a vstřelit první branky na turnaji nasvědčovaly všechny okolnosti Ruzyně přijela s borci narozenými v roce 2009 byl to její druhý start na podobné akci! Před tímto duelem ovšem sehráli Ruzyňští zápas s Hájema kde poprvé skórovali a navíc i získali tři body za výhru 1:0 a tak jsme šli do zápasu sice jako papírový favorit ale Ruzyňští mladíci měli výhru v zádech a dal se proto očekávat tuhý boj.

SKS 1911 vs. TJ Ruzyně
Začátek utkání nás nezastihl v dobré formě a hned ve druhé minutě jsme po našem autu a chybě v obraně inkasovali 0:1. Po obdržené brance jsme konečně převzaly otěže zápasu a začali jsme stupňovat tlak!

Ve 4. minutě po rozehraném autu Rejneka se dostal k míči Kavka podél brankové čáry se protáhl kolem dvou bránících hráčů ale jeho střelu z úhlu brankář Ruzyně lapil. Hráči Ruzyně se do zakončení dostávali sporadicky ale v 5.minutě musel řešit samostatný nájezd vyběhnuvší Syrový. V 6. minutě Kavka zahrával rohový kop ale Krauz mířil vedle levé tyče Ruzyňské branky hned vzápětí zachytil výkop brankáře Messele a vybídl ke skórování Štědrého ten nastřelil dobře chytajícího gólmana. 7. minuta Kavka si bere míč z autu a řítí se na bránu jeho střelu, ale zablokovali obránci v modrém.

V 8. minutě Štědrý rozehrál aut na vlastní polovině a jeho přihrávka měla oči vpředu stojící dvojce Kavka-Franz ji ale bohužel nedokázala zachytit. Na začátku 9. minuty nám Ruzyňští mohli vrátit chybu z úvodu utkání když rozehráli autové vhazovaní přesně na kopačku Kavky ten ale nedokázal míč správně usměrnit a jeho střela skončila mimo branku.

V 9. minutě po špatně rozehraném rohu soupeře se přes celé hřiště řítil sám na branku Grégr ale ve zmatku vystřelil téměř od poloviny. V závěru už nám nezbývalo mnoho sil naopak Modří si vytvořili ještě dva rohové kopy a dokázali dotáhnout zápas do vítězného konce pro nás to bylo zklamání ale i takový je fotbal a museli jsme se koncentrovat na další utkání !

Statistika utkání:
SKS 1911/Ruzyně
Střely na branku: 4/1 Střely mimo: 2/0 Rohy: 5/4 Auty: 8/3 Fauly: 0/2

SKS1911 vs. Sokol Bílá Hora
Do tohoto zápasu jsme šli opět s vidinou bodového zisku a hlavně vstřelením branek, proti stál celek v jehož dresu byl hráč č. 9 později vyhlášen jako nejlepší střelec turnaje!!!

Ve 2. minutě jsme se dočkali po špatném výhozu brankáře se k míči dostal Štědrý a neměl problém uklidit 1:0. O minutu později vybojoval u vlastní brány merunu Rejnek uběhl pár kroků, na půlící čáře posunul Štědrému a ten se tváří v tvář brankaři nemýlil 2:0. To bylo slávy a už jsme si mysleli, že máme vytoužené vítězství v kapse ale… Od těch chvil Bílka hru vyrovnala a začal úřadovat šutér v zeleném dresu s devítkou na zádech.

Ve 3. minutě se nikým nehlídaný dostal po dlouhém a přesném autu ke střele, ale Grégr v bráně jeho střelu vykopl na roh. Z něho po dobré přihrávce střílí tentýž hráč tvrdě a přesně mezi tyče u jedné z nich však stojí Kavka, který inkasuje nepříjemně do břicha, ovšem odvrací na další roh. O pár chvil později Grégr výhozem nachází Štědrého toho ale zradilo zpracování a u míče se ocitá opět "devítka" v zeleném, střela .... a brankář chytá !

7.minuta Rejnek rozehrává aut pro sebe a ihned se řítí sám na brankáře, ale ukvapená střela neměla šanci na úspěch. 8. minuta po našem rohu zachytává míč Messele na půlící čáře a dlouho váhá co s míčem provede v tom přiběhne hvězda Bílé hory a už se řítí sám na Grégra ten nemá nejmenší šanci 2:1 . O minutu později Rejnek zachytává v útočném pásmu, okamžitě ho o míč nepřipravý nikdo jiný než hráč s číslem devět a přes celé hřiště maže na naší bránu a při jeho schopnostech není pochyb jak to dopadne 2:2 a co víc takřka po rozehrávce ztrácí míč Rejnek a ostrostřelec jde po třetí sám na Grégra a ten je a završuje svůj hattrick !

Ztrácíme vyhrané utkání 2:3 !!!
V 11.minutě zvedáme prapor a po chybě obrany Bílé hory se k míči dostává Kavka první ránu brankář ještě kryje ale na dorážku už nestačí 3:3 ! V poslední minutě hraje Kavka rukou, míč si staví ten nejpovolanější a tvrdou střelou nastřeluje Rejneka do břicha, který opouští hřiště s bolestivou grimasou a hned v zápětí sudí píská konec utkání , které končí zřejmě zaslouženou remízou pro obě strany !

Statistika utkání:
SKS 1911/Bílá Hora
Střely na branku: 5/5 Střely mimo: 1/1 Rohy: 1/1 Auty: 3/5 Fauly: 1/0

SKS 1911 vs. FC Háje
V tabulce máme bod, Háje mají na svém kontě nulu ... teď už to musí vyjít !
A taky že jo hned po úvodním hvizdu si bere míč Kavka, prochází přes všechny čtyři hráče v červeném a v čase 0:08 střílí nejrychlejší branku turnaje 1:0.

Ve 3.minutě jde od půle sám Grégr, ale opět volí ukvapenou střelu z dálky. Máme závary před brankou a vytrvalý tlak, ale nedaří se nám silou doklepnout míč do branky. V 6.minutě se dostává k míči Rejnek snaží se upláchnout soupeři po levé straně ale jeho snahu zastavil čistě jeden z obránců tak nešťastně že Tycho přepadá přes balón nekoordinovaně a tvrdě dopadá na podlahu haly !! Znovu tedy opouští hřiště za pomocí trenéra Cintlera, po kolikáte už dnes, je to ale bojovník a za chvíli naskakuje zpátky !!!

Hra pokračuje dál po dalším závaru se k míči na levé straně dostane Štědrý přesprintuje obránce a sám zakončí čímž si upevňuje i roli nejlepšího střelce našich barev 2:0. Vzápětí dostal míč do útočného pásma Grégr brankář Hájů byl při jeho střele na místě a dokázal si poradit i s dorážkou Syrového, Messele pak zamířil mimo tři tyče. V 10.minutě se k míči dostal Kavka jeho střelu brankář vyrazil pouze k nohám dobíhajícího obránce, který si srazil míč do vlastní sítě 3:0. V závěru ještě z dorážky navýšil naše vedení Messele 4:0 !

Statistiky utkání:
SKS 1911/Háje
Střely na branku: 6/0 Střely mimo: 3/0 Rohy: 1/0 auty: 4/3 Fauly: 0/1

Střelci SKS 1911 na turnaji: Štědrý 3, Kavka 2, Messele
Sestava: Štědrý Albert, Grégr Jan, Josef Krauz, Syrový Jan, Messele Nathan, Rejnek Tycho, Kavka Vojtěch
Trenér: Pavel Cintler


Konečné páté místo je pro nás v této konkurenci mírným zklamáním, věřili jsme si na bednu, ale takový je fotbal a u kluků přeci jen výsledky ještě nehrají roli ( ale ... pocit vítězství je jen jeden ), každopádně turnaj to byl velmi povedený zejména stojí za zmínku chování všech zúčastněných rodičů, kteří fandili a podporovali své barvy v duchu fair play a na závěr se tleskalo všem týmům stejně BRAVO !!!

Další turnaj nás čeká v sobotu 13.12.2014 v hale SK Motorlet Praha v Radlicích od 8:00 přijďte nás podpořit
                                                                                                                                    -Sýra-

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY