U8 - Sokol Stodůlky 18:9 (12:3)

StodulkyStřešovice - Místo nedělního oběda nás čekal na Střešovické UMT poslední celek tabulky ze Stodůlek. Od prvních minut jsme měli iniciativu převážně na svých kopačkách. Na Áčku úřadovala zejména dvojice Rejnek – Velinger, kteří se postarali také o náš úvodní gól a zároveň jubilejní 100. v soutěžních utkáních, když Rejnek skvěle přihrál před prázdnou branku Velingerovi!

Na Béčku jsme se pod premiérovým vedením trenéra Drličiaka rozjížděli o něco pomaleji. Dokonce jsme po nešťastné teči Vihane, prohrávali 0:1, ale územní převaha byla znatelná a projevila se ve druhé části, kdy jsme vstřelili rozdílových pět branek.

Od poloviny utkání naše hra postrádala více přesné kombinace a držení míče na kopačkách. Až příliš mnoho balónů končilo místo zpracování odkopem nazdařbůh.

V tomto zápase se nám také podařilo naplnit listinu střelců, když se prosadil poslední hráč, který doposud neskóroval. Byl jím Eda Vodrážka, který v předposlední minutě využil pobídky Slabého.

 

Hřiště A

 

Očima trenéra:  I přes to, že jsme na našem hřišti víceméně kontrolovali hru po celou dobu utkání, rozdělil bych zápas na dvě poloviny. V první polovině (té lepší), předvedli kluci pár akcí, které byly po zásluze odměněny gólem a potleskem vášnivých fanoušků (rodičů). Skvělou podívanou režírovala zejména dvojice Rejnek a Velinger, kteří mě svým výkonem v první půli velmi potěšili, ba dokonce i překvapili. Jak jsem kluky za první polovinu chválil, tak za druhou část zápasu s chválou budu šetřit. Jakoby se v okamžiku z kluků vytratila chuť dávat góly a bojovat o každý metr hřiště jak jsme u nich zvyklý. Místo toho se začala kupit hromada nepřesností.  Místy to vypadalo, že kluci zapomněli veškeré věci, které jim neustále klademe na srdce. Kluci jsou však stále ještě na úplném začátku a ničím jiným než chybami se to nenaučí. J

 

Sestava SKS1911: Frýdl, Grégr, Messele, Rejnek, Slabý, Velinger, Vodrážka

Střelci SKS1911:  Velinger 3, Grégr 2, Rejnek 2, Messele, Vodrážka

 

Statistika utkání:

SKS1911 – Stodůlky 9:4

Střely na bránu: 13:7

Střely mimo: 5:3

Rohy: 4:2

Auty: 25:28

Fauly: 4:4

 

Sestřih z utkání: ZDE

 

Hřiště B

 

Očima trenéra:  Soupeř měl jen jednoho plejera a to bylo na nás málo. Líbila se mi bojovnost všech. Jedině snad Sharygo neměl úplně svůj den, ale to se stalo i jiným plejerum. Líbila se mi obrana dvojice Drličiak - Kavka. Jeden o druhém věděl a dokázali si vzadu pěkné přihrát, i když jim přihrávka občas nevyšla. Škoda je, že jsme 2 góly dostali po špatné rozehrávce gólmana. Sharygo, Vihan a Syrový měli ještě problém držet si svou pozici, ale snad na to taky přijdou. Shodou okolnosti to pomohlo hrdinovi zapasu, Syrovému, který místo aby hrál levého obránce, lezl na pravý utok a dal díky tomu gól. Líbí se mi obrovský přehled Kavky, který ač útočník, když viděl, že vzadu nikdo není, okamžitě se stáhnul a byl najednou poslední. Krauz pomohl svými zákroky a v poli se díky své zarputilosti také neztratil. Vihan, když se dostal k balonu, tak byl dobrou hnací silou útoku

 

Sestava SKS1911: Drličiak, Krauz, Kavka, Sharygo, Syrový, Vihan

Střelci SKS1911: Kavka 3, Syrový 3, Drličiak, Sharygo, Vihan

 

Statistika utkání:

SKS1911 – Stodůlky 9:5

Střely na bránu: 18:13

Střely mimo: 5:4

Rohy: 8:8

Auty: 18:31

Fauly: 1:1

 

Sestřih z utkání:  ZDE                                                                                            SYRA

 

Další mistrovské utkání hrajeme v pátek od 17:00 na Zličíně a hned v neděli doma přivítáme v předehrávaném utkání od 8:45 tým Hrdlořez!

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY