U8 - Spartak Hrdlořezy 12:15 (6:4)

Střešovice - Předposlední utkání podzimní části jsme si předehráli o týden dříve a měli tak nabitý víkend (pátek výhra na Zličíně)! V neděli jsme tak na domácí půdě mohli přivítat tým Hrdlořez, kterému jsme chtěli oplatit porážku z úvodního duelu a také si v případě vítězství upevnit pozici podzimního vícemistra. O motivaci tedy nebyla nouze, zvláště po vydařeném utkání na Zličíně jsme šli do zápasu optimisticky naladěni.

Velmi rychle nás optimismus přešel, jelikož kluci neměli od začátku ten správný drajv a hřiště bylo po většinu času plné pouze kutálejícího se míče kam si do zámezí, bez nějakého extra zájmu obou zúčastněných družstev. Oboustraně chyběli důraznější souboje, klička 1 na 1 se objevila zřídka, pokusy o kombinace sice byly, ale jak bylo zmíněno, končily ve většině případů mimo hřiště. Je škoda, že jsme nedokázali páteční výkon zopakovat o dva dny později, potom bychom se o body strachovat nemuseli. Takto s námi soupeř držel krok a v závěru nám dal trestuhodné rozdílové branky!

Hřiště A

Očima trenéra: Jak už se píše v úvodní části, tak fotbalová sláva to opravdu nebyla. V první polovině zápasu by náš výkon nějaké to měřítko ještě snesl ale to co se odehrávalo ve zbytku zápasu, vypadalo, jako kdyby se kluci ve svém fotbalovém rozvoji vrátili o půl roku zpátky. Ta živelnost, která kluky v předchozích zápasech zdobila se, jakoby vytratila a kluci tak po celý zápas vypadali spíš odevzdaně, než hladově jak je známe. Jen počet autů naznačuje, kolik nepřesností se v naší hře objevilo. Nicméně jede se dál a už v příštím zápase nám kluci určitě ukážou, co doopravdy dovedou.

Sestava SKS1911: Frýdl, Kavka, Sharygo, Slabý, Škába, Velinger, Vodrážka

Střelci SKS1911:  Sharygo 3, Škába 2, Velinger 2

Statistika utkání:

SKS1911 – Hrdlořezy 7:8

Střely na bránu: 14:16

Střely mimo: 8:7

Rohy: 4:7

Auty: 15:26

Fauly: 5:2

Sestřih z utkání: Bude doplněno  

Hřiště B

Očima trenéra: Od začátku utkání bylo zřejmé, že se kluci nevyspali dobře. Chyběl nám pohyb a agresivita. Pět branek v síti soupeře a pouze devět střel odpovídá za vše! Stejné je to v obranné činnosti. Laciné branky, které jsme inkasovali, náš výkon jen podtrhly. Fotbalový výpadek dokážeme v určité míře jednou za čas tolerovat, ale nikdy se nesmí vytratit chuť bojovat a to nám dneska scházelo ze všeho nejvíc!

Sestava SKS1911: Drličiak, Grégr, Krauz, Messele, Syrový, Štědrý, Vihan

Střelci SKS1911: Grégr 3, Drličiak, Messele

Statistika utkání:

SKS1911 – Hrdlořezy

Střely na bránu: 9:13

Střely mimo: 6:4

Rohy: 4:5

Auty: 15:33

Fauly: 0:2

Sestřih z utkání: ZDE                                                                                                       SYRA

Další mistrovské utkání hrajeme v sobotu 7.11.2015 od 9:30 na hřišti lídra tabulky, Spartaku Kbely!

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY