FK Admira Praha - U8 29:37

Hovorčovická - V neděli, 9.9.2018, jsme absolvovali s nejmenšími Střešovickými nadějemi první mistrovské utkání jejich kariéry a hned v prakticky nejvyšší soutěži v Praze a to soutěži ELITE. První soupeř a hned výjezd směr Praha 8 a soupeř velice atraktivní: FK Admira Praha.

Soutěž hrajeme na dvě hřiště zároveň a tudíž kluků na zápas je třeba alespoň 14, což se nám podařilo naplnit celkem s přehledem, což nás velmi těší. Plni očekávání a za mírného mrazení v zádech (tedy minimálně u trenérského štábu), jsme kluky rozdělili a vyběhli na travnatý pažit místní školy. Na počátku bylo znát, že si kluci po letní přestávce museli trochu zvykat na jiné tempo, avšak netrvalo to dlouho a mohli jsme na obou hřištích slyšet první oslavné ódy na střelce branek.

První polovina utkání dopadla na jednom hřišti 12:2 (po první čtvrtině 2:2) a na druhém se statečně drželi se silnějším soupeřem, když prohrávali těsným rozdílem 8:11. Druhá polovina utkání, otočení soupeřů a opět skvělé výkony našich kluků. Na jednom hřišti se nám dařilo o něco více, ale v celkovém měřítku lze pouze konstatovat to, že si všichni sáhli na dno a nic nevypustili. Závěrečný hvizd rozhodčích, rychlá kontrola výsledků a radost všech kluků značila velký úspěch. Celkové skóre nakonec vyznělo pro nás 37:29. Pak ještě tradiční penalty na závěr a společné foto. Dobojováno…

Celkové hodnocení utkání musí být určitě pozitivní. A to ne kvůli výsledku (ten opravdu v této kategorii není důležitý), ale hlavně kvůli tomu, že jsme opět začlenili další hráče do zápasového koloběhu a vůbec nebylo znát, že se jedná pro ně o první zápas v jejich kariérách. Pro nás trenéry to znamená jediné…..stále pracovat na nastaveném trendu a zapojovat co nejvíce hráčů a snažit se zlepšovat všechny jejich dovednosti tak, aby i další utkání kluci zvládali a měli ze hry upřímnou radost. A v neposlední řadě patří poděkování všem rodičům za účast a podporu, kterou se nám od nich dostává.

Další utkání sehrajeme dne 16.9.2018 od 14:30 doma proti týmu FC Háje.

Roman Kubíček 12.5.2018

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY