U8 - Háje 32:22

Střešovice - V neděli, 16.9.2018, jsme absolvovali s nejmenšími Střešovickými nadějemi první mistrovské utkání na domácím svatostánku. Soupeřem nám byl tým z jižní strany hlavního města a to tým FC Háje Jižní Město.

Před námi sehráli své utkání starší kluci ročníku 2010 a po boji se soupeřem padli. Když jsme toto utkání viděli, neubránili jsme se myšlenkám, že tento zápas bude opět další tvrdou zkouškou pro naše borce. Ještě že naši kluci zatím nervy nemají a je jim vcelku jedno, kdo proti nim stojí na druhé straně. Písknutím do píšťalky spadla nervozita i z nás a utkání začalo.

První polovina utkání dopadla na jednom hřišti 11:5 a na druhém 6:2. Výborný první poločas a skvělé výkony na obou hřištích nám dávali vcelku klid na poločasový rozbor. Avšak druhý poločas začal na jednom hřišti velmi ospale, čehož soupeř využil a dostal se do vedení 3:0. Kluci však nic nevzdali a během 5 minut skoré otočili a poté si uhlídali těsnou výhru 8:7. Na druhé hřišti byl stejný boj do posledních chvil jen s opačným výsledkem a těsná prohra 7:8. Konečný hvizd znamenal klasické součty a po kontrole se soupeřem jsme se dobrali stejného výsledku. Po jasném prvním poločase a remíze ve druhé části hry se skóre zastavilo na 32:22 v náš prospěch. Tradiční penalty utkání zakončili.

Celkové hodnocení utkání bych dnes rozdělil na dvě části. První je samozřejmě opět pozitivní. Nikoli výsledek, ale pro nás další zapojení nového kluka do zápasového rytmu, opět mnoho krásných branek, spoustu hezkých akcí (přihrávka lépe postavenému spoluhráči před prázdnou branku, naznačení kličky do středu a poté obehrání celé obrany a samostatný únik a vstřelení branky apod.) a radost ze hry. Druhým je však menší varování pro kluky za začátek druhého poločasu. Nikdy nepřestat hrát a stále se snažit vstřelit branku. To byla jediná malinká kaňka jinak dalšího krásného utkání. Všem rodičům nelze než opět poděkovat za perfektní atmosféru a jen doufáme, že Vás bude stále chodit tolik.

Roman Kubíček 17.9.2018

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY