U8 - Motorlet Praha 36:29

Střešovice - V pondělním odpoledni, dne 1.10.2018, nás čekala dohrávka čtvrtého kola proti soupeři, který pro nás nebyl úplnou neznámou. Sehráli jsme proti němu řadu utkání v rámci různých turnajů. Tímto týmem byl soupeř z nedalekých Jinonic a to Motorlet Praha.

Utkání se hrálo na umělé trávě současně se starším ročníkem 2010, a proto byl předzápasový shon trochu náročnější. Postavit 4 hřiště naráz a pro kluky premiérové předzápasové soustředění v horních buňkách přímo u horního hřiště. Se vším jsme se však vypořádali bez větších problémů a mohli jsme se plně věnovat odpolednímu utkání. I počasí se uklidnilo a celý zápas se odehrálo nakonec v docela příjemném počasí.

V první poločase jsme na jednom hřišti vcelku dominovali, ale spoustu neproměněných šancí nás stálo větší gólový rozdíl. I přesto se skóre zastavilo na konečných 11:5. Na druhém hřišti se kluci potýkali s menšími nepřesnostmi, ale i tak odvedli solidní výkon a skóre 6:10 nasvědčovalo velmi dramatickému druhému poločasu. V druhé části jsme na prvním hřišti zlepšili zakončení a ujali se brzy vedení. Jen škoda dalších nepřesností a občas zbytečných inkasovaných branek. Nicméně i tak musím kluky pochválit a výhra ve druhém poločase 11:7 tomu dávala za pravdu. Druhé hřiště se semklo a podalo perfektní výkon. Díky zlepšené koncovce a obětavé obraně přestřílelo svého soupeře 8:7. Po již tradičních propočtech a přepočtech nám vyšlo výsledné skóre. Po těsném prvním poločase jsme v té druhé soupeři trochu odskočili a skóre se zastavilo na 36:29 v náš prospěch!!! Zakončení nemohlo proběhnout jinak, než kopáním penalt. Poté společné vítězné foto a děkovačka s rodiči.

Jak zhodnotit utkání? Trochu jsem se obával pondělního odpoledního času, ale kluci příjemně překvapili. Od začátku jezdili a nevynechali žádný souboj. Ke konci utkání nám možná trochu síly chyběli, ale spíše bych to přičítal menší únavě po dlouhém dni ve školách a školkách J. Další pozitivní věcí jsou premiérové branky dvou našich kluků, ke kterým jim samozřejmě ještě jednou ze srdce gratulujeme. Pokračovat v nastaveném trendu a střílet více branek je myslím tím hlavním, na co se chceme zaměřit. Doufám, že stejně jako my si utkání užili i přítomní rodiče, kterým samozřejmě opět mnohokrát děkujeme a věříme v jejich přízeň i nadále.

Roman Kubíček 2.10.2018

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY