Braník - U8 13:27

Braník - V krásném nedělním dopoledni nás čekal výjezd přes řeku a to do nedalekého Braníka. Soupeř pro nás trochu neznámý, jelikož jsme se na turnajích nepotkávali.

Zápas jsme hráli opět současně se starším ročníkem 2010. Na rozdíl však od nich, na umělé trávě. Při pohledu na travnatou hrací plochu jsme byli popravdě raději. Celý víkend před utkáním se nesl v duchu Břevnovské pouti, a tak jsme jen doufali, že utkání nebude jak na houpačce, kde určitě spousta kluků trávila sobotní odpoledne. Bohužel před zápasem jsme měli menší problémy s nečekanými marody a tak jsme vyrazili jen s 12ti hráči, což značilo jen po jednom hráči na každém hřiště na lavičku. Avšak ani to nám nekazilo náladu a plni očekávaní jsme se těšili na výkop.

První poločas na jednom hřišti začal poměrně velkým tlakem našich kluků a ani jsme dlouho nečekali na první branku. Domácí tým však zbraně neskládal a odpovědí bylo vyrovnání. Po této brance však kluci zrychlili hru, předvedli pár krásných akcí a utekli soupeři na poločasové skóre 6:2. Na druhém hřišti začali kluci trochu opačně a brzy prohrávali. Až při skóre 2:5 začali makat a předvádět to, co je zdobí celou sezonu. Bojovnost a semknutí znamenalo velké snížení a poločasové skóre 6:7 už vypadalo mnohem lépe. Ve druhém poločase se týmy vyměnily a celkově se hra v mnohém zlepšila na obou hřištích. Jen koncovka na prvním hřišti mohla být lepší, ale s hrou musíme být dnes opravdu spokojeni. Výsledek druhého poločasu 10:2 nám dával za pravdu. Na druhém hřišti makali všichni, co mohli a výsledkem jim byla výhra 5:2.  Celkově dnes nebylo o vítězi pochyb a konečný výsledek byl pro nás velmi příjemný 27:13 v náš prospěch!!! Ukončení zápasu penaltovým rozstřelem je již tradiční. Poté vítězné foto, které tentokrát bylo opravdu radostné. A jak se stalo naší tradicí, závěr patřil rodičům a poděkování za jejich účast.

Co říci závěrem? Snad jen to, že pokud budou kluci bojovat tak jak dnes, nemáme strach do dalších utkání a věříme, že kluci budou i nadále předvádět srdnaté výkony a je pak jedno, jaké bude konečné skóre. Dnes se na jednom hřišti prosadili úplně všichni a další z hráčů vstřelil svůj premiérový soutěžní gól. To jsou věci, které jsou mnohem důležitější, než konečný výsledek. Všem našim věrným divákům opět děkujeme za účast a hlavně za to, jak se na hřišti chovají. Myslím, že ti, co zápas sledovali, ví, o čem mluvíme J.

Roman Kubíček 8.10.2018

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY