U8 - Dukla JM 24:25

Střešovice – V 8. kole nás čekalo domácí utkání v netradiční den a čas. Z důvodu podzimních prázdnin jsme dohrávali kolo v úterý od 16:00 hod. a čekal nás soupeř z jižní části hlavního města, Dukla JM. Soupeř dle výsledků velmi kvalitní a pro nás další srovnání našich herních dovedností a činností.

Tento netradiční den pro nás znamenal pár změn v sestavě. Některé vynucené na poslední chvíli, některé dopředu hlášené. I tak si myslím, že jsme měli k dispozici velmi kvalitní tým, který se pral statečně se soupeřem. Ten přijel v podobném počtu jako my a tudíž jsme očekávali vyrovnané utkání.

Začátek utkání byl dle našeho názoru vcelku solidní a kluci se na prvním hřišti prosadili velmi rychle k první brance. Celkově bych řekl, že první čtvrtina na prvním hřišti byla asi nejlepší pasáží za celé utkání, bohužel……Ve druhé čtvrtině se soupeř zvedl a naši kluci trochu přestali běhat. Výsledkem bylo poločasové skóre 9:5 pro nás, kdy první čtvrtina byla 5:1. Druhé hřiště na tom bylo dost podobně, co se průběhu týče. První čtvrtina vyrovnaná, ale poločasové skóre trochu narostlo a na ukazateli svítilo 4:7. Po výměně hřišť jsme tentokrát začali velmi špatně a brzy prohrávali o 3 branky. Nutno podotknout, že v poslední čtvrtině chlapci konečně alespoň trochu začali makat a výsledek nakonec otočili na 6:5. Herní projev však tentokrát nebyl optimální. Na druhém hřišti to bylo dnes jak přes kopírák….stejně prospaná 3. čtvrtina jen s tím rozdílem, že se jim již výsledek otočit nepodařilo a výsledek 5:8 byl na světě. Po společných propočtech všech zainteresovaných jsme došli k výsledku. Pro nás již podruhé v této sezóně trocha smůly 24:25 v náš neprospěch. Následovaly rychlé penalty a rychlý přesun do kabiny. Počasí již v tuto hodinu bylo díky větru trochu mrazivé.

Hodnocení dnešního utkání je pro nás tentokrát trochu těžší. Tento zápas se nám bohužel moc nepovedl a to ve více faktorech. Spoustu věcí jsme neřešili tak, jak bychom měli a z toho pramenily chyby. Některým klukům chyběla větší vůle, která nás většinu utkání zdobí. Vstřelených branek proto bylo méně než jindy. Dalším problémem byla práce s míčem, která byla v mnoha případech pomalá a nepřesná. Jsou to činnosti, na kterých musíme nadále pracovat a u kluků rozvíjet. I přes dnešní ne úplně povedený výkon je na čem stavět a určitě budeme pokračovat v nastavené cestě a těšit se na další tréninky a utkání. Velikánský díky patří našim rodičům, kteří i přes velmi větrné počasí vytrvali na svých místech a kluky úžasně podporovali. Další zápas nás čeká v neděli, 4.11.2018 od 12:15 na hřišti v Podolí.

Roman Kubíček 31.10.2018

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY