U8 - 1. místo na turnaji v Kolodějích

Koloděje - V neděli, 2.12.2018, nás čekal první halový turnaj zimní přípravy. V mrazivém nedělním ránu jsme cestovali do vzdálených Koloděj. Místní nafukovací hala je nová a nás zajímalo, jak velké zde budou dvě postavené hřiště. Realita byla taková, že hřiště moc velká nebyla, nicméně brány oproti tomu byly obrovské. Dalo se tedy čekat, že by mohlo padat mnoho branek. Systém každý s každým (6 týmů) a rychlý sled zápasů hlásil, že za 2 hodinky budeme znát vítěze. Velmi zajímavý a rychlý systém turnaje nám vyhovoval. Přivezli jsme dvě kompletní čtyřky a mohli tudíž střídat velmi rychle.

Prvním soupeřem byl tým Xaverova. Kluci si chvilku zvykali na menší hřiště, ale netrvalo jim to dlouho a přišli první střely a první branky. Zápas kluci zvládli a s týmem soupeře si poradili 4:1. Hned po skončení zápasu nás čekal další soupeř. Tím byl tým TJ Spartak Průhonice. Soupeře jsme viděli hrát při příchodu do haly a usoudili jsme, že to bude jeden ze soupeřů nejtěžších. To se také potvrdilo a dalo by se říci, že zápas byl asi tím nejlepším, jaký jsme na turnaji předvedli. Spousta šancí na obou stranách, krásné branky a boj až do posledních vteřin. V utkání jsme chvilku prohrávali, pak i vedli, abychom prakticky v poslední minutě otočili z 3:4 na konečných 5:4 pro nás.  Poté zápas volno a čekali jsme, co kluci ukáží proti týmu Spartak Kbely. Aby se to nepletlo, přišel pro změnu zápas, který byl nejhorší za celý turnaj. Málo pohybu, nízké nasazení a mnoho nevyužitých šancí. Všechny tyto aspekty vedli k remíze 3:3. Hned po skončení jsme se museli oklepat a nastoupit proti dalšímu silnému soupeři. Tím byl tým SK Český Brod. Do té doby tým, který vše vyhrál. Zápas jsme začali dobře a kluci předváděli to, co nás zdobilo i v předešlých zápasech. Bojovnost a krásné branky. Utkání jsme zvládli a vyhráli 5:2. Posledním soupeřem byl tým Zličína. Kluci si sami spočítali, co jim zajistí vítězství a dle toho se tak i zachovali. Krásné branky, výborné nasazení a krásné akce. To vše nám stačilo k vítězství 4:1. Poté propukla obrovská radost a všichni se už těšili na vyhlášení.

Celkové hodnocení turnaje je určitě pozitivní. Kluci dnes dokázali nastřílet v pěti zápasech 21 branek, což je dobrá vizitka útočné hry. Až na pár výjimek jsme předváděli docela pohledný fotbal a myslím, že jsme si to všichni užili. Zimní příprava tedy začala tak, jak jsme si přáli a večer před turnajem s trenérama vyhodnotili ( úkol zněl jasně :-) ). Doufám, že to kluky nabudí na celou zimní přípravu a ta bude pokračovat dle plánu. Všem rodičům děkujeme za podporu a opět skvělou atmosféru.

Roman Kubíček 3.12.2018

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY