FC Háje - U8 37:17

Háje - Po minulém utkání, které jsme hráli v domácím prostředí, jsme tentokrát vyrazili na venkovní utkání proti silnému soupeři z jižního města. Na utkání jsme se velice těšili, protože soupeře jsme potkávali již dříve na turnajích, kde předváděli velice dobré výkony a věděli jsme, že to nebude vůbec jednoduché.

Po sobotním obědě jsme nejprve vyrazili fandit na utkání našich starších kluků z ročníku 2010, kteří hráli utkání před námi na stejném hřišti a zaslouženě jej vyhráli. To nám dodalo trochu sebevědomí, nicméně jak jsem již psal, respekt k soupeři jsme měli stále veliký.

Utkání proti domácímu týmu FC Háje se odehrálo za krásného nedělního slunečného počasí. Už když přišli kluci s Bárou do šatny, bylo vidět, že se na zápas velice těší. Hráče jsme si rozdělili na dvě půlky a šlo se na utkání, které hrajeme 4 x 15 minut. Na jednom ze dvou hřišť jsme zaspali trošku začátek zápasu a soupeř nám nasypal jeden gól za druhým. Bylo vidět na hráčích, že je to štve, ale bez běhání a bojovnosti to nepůjde. O první pauze jsme si s hráči něco řekli a od druhé čtvrtiny bylo vidět, že chtějí hrát ten svůj fotbal, který dobře umí. Začali bojovat, běhat a dočkali se nakonec i čestného úspěchu. Klukům bych chtěl moc poděkovat za bojovnost i přes vysoké skóre a věříme tomu, že další zápas nám ukáží zase ten jejich krásný fotbal. Abychom zas nebyli tak kritičtí, na druhém hřišti se klukům po nevydařeném minulém utkání zápas povedl. Bylo vidět hodně pohybu, krásných kombinací a bojovnost, ale pořád si myslím, že na naše kvality, dáváme málo gólů, což je velká škoda. Celkově tedy sečteno a podtrženo porážka 37:17.

Na závěr bych chtěl říct, že se nic neděje, musíme pořádně trénovat a ono to přijde. Další zápas pro naše věrné fanoušky, kterým moc děkujeme za podporu, hrajeme na domácím hřišti v neděli 7.4.2019 od 12:30, kdy k nám dorazí tým FA Praha.

Ladislav Morgenstern 31.3.2019

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY