VrsoviceStřešovice - V předzápase Střešovickému A-týmu jsme v brzkém ránu přivítali silný tým z Vršovic. Soupeř zatím prochází sezónou suverénně bez porážky, ale zatímco v podzimní časti měl průměr vstřelených branek 41 na utkání, na jaře se produktivita Vršovic snížila o čtvrtinu! I proto jsme si na soupeře věřili a chtěli tak odčinit potupný debakl ze soupeřova hřiště 50:9 :(   Nakonec se nám to nepovedlo a opět jsme dostali výprask!

RepyŘepy - V rámci vytíženosti našich borců jsme si domluvili přátelák s Řepskými Lišáky na páteční odpoledne. Hrál se celkem svižný fotbal s množstvím soubojů. Kluci si zvykají na zápasové tempo a taktické pokyny! Proto i dnes by se tomu dali vytknout některé prvky: neroztažení hry, kličkování na místě do 2-3 soupeřů apod., nicméně některé výkony doslova nadchly!

ChabryDolní Chabry - "Britské" počasí nám evidentně vyhovuje! Zrychlený pohyb, důraz, střelba, a nový rekord v počtu vstřelených branek! Takový je souhrn utkání v Chabrech kam jsme v pátek odpoledne zavítali!

ZbraslavZbraslav - Soustředění v nohách, nové tváře, a překrásné počasí.
Na první jarní mistrovské utkání jsme zavítali na Zbraslav, kterou jsme doma na podzim celkem jasně přehráli. Ve Zbraslavském klubu ale nastala změna na pozici trenéra a bylo to znát. Soupeř působil oproti podzimnímu duelu dravějším způsobem i lepší fotbalovostí a na hřišti proběhlo vše dle pravidla Fair-Play!

poharyZbuzany - První turnaj tohoto roku se nám nevydařil a ve Zbuzanské hale jsme obsadili poslední šesté místo! Po výkonu kluků z rána na Kopanině jsme se těšili do nafukovací haly ve Zbuzanech kde se uskutečnil tradiční turnaj pořádaný firmou Sportfotbal.