Avia Čakovice - U9 5:11 (1:3, 2:4, 2:4)

CakoviceČakovice - KHL PŘÍPRAVEK JIŽ ZAČALA. Ne, není to ironie !! Soutěž začala tuto sobotu ráno v Čakovicích. Nevím zda-li jsme někomu něco udělali, ale hrajeme ve Vinoři, Třeboradicích, Počernicích, Čakovicích - vše tady za rohem? (teď trochu ironie). Hrajeme na tři třetiny, vzdálenosti slušné, příští rok čekám brusle a hokejky. Ale nejezdíme do Chebu či Sokolova, tudíž dobrý.
Tak a teď už vážně. Utkání brzy ráno, hrané na travnaté ploše čakovického areálku jsme zvládli. Od začátku jsme hráli aktivně, měli dobrý vstup do utkání a neustále vedli. Domácí v menším počtu měli kvalitní hráče, ale i fotbalisty výrazně mladší. V samotném mači bylo trochu znát , že kluci jsou mírně nervózní. Ano dělali jsme i chybičky, ne všem se dařilo. Byli jsme však lepší a hlavně gólovější než hráči Čakovic, proto jsme zaslouženě vyhráli. S chutí jsme odehráli celé utkání, ale víme, že neustále máme rezervy a víme v čem se zlepšovat (rychlejší práce s míčem a orientace v prostoru, lepší obratnost, rychlost i výbušnost, soustředěnost jen na vlastní hru a výkon).

Tréninky a každým utkání kluci získávají zkušenosti (prostě potřebují být neustále zapojeni do hry). Těšíme se na domácí zápas ve Střešovicích na trávě (snad) proti Bohnicím tuto neděli.

Sestava: Boublík - Čeremisin, Sládek, Burger Jon., Kubín, Glanc, Vodrážka ,Šírl, Muroň (K), Kubička G.
Branky: Burger 6, Muroň 2, Šírl, Glanc a Čeremisin

O.O.

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY