U9 - Sokol Stodůlky 26:26

StodulkyStřešovice - 24.mistrovské utkání a neuvěřitelné se stalo skutkem. Na světě je první remíza.

Utkání nenabídlo mnoho fotbalové kvality, za to bojovnost obou týmů byla na vysoké úrovni! Jednoznačně oba celky chtěli dnes zvítězit. Pravidelné střídání ve vedení dávalo utkání každou čtvrtinu větší a větší náboj.

 

 

Hřiště A 13:16

 

Očima trenéra:
Na začátek nutno konstatovat, že časné ranní zápasy klukům nedělají dobře! V krátkosti bych shrnul, že kluci taktické pokyny v kabině ještě prospali a až v průběhu zápasu si pár kluků všimlo, že už se hraje! Jinak ale pochvala za bojovnost a touhu zápas zvrátit na naši stranu. Je pozitivní, že se Bert, Honzik, Adam, Dejv atd. pasují na tahouny zápasu! Remíza určitě spravedlivá. Stodůlky ukazují, že se s nimi musí počítat!

 

Sestava: Drličiak, Grégr, Krauz, Přikryl, Slabý, Soukup, Štědrý, Vihan

Střelci: Grégr 5, Soukup 4, Vihan 2, Slabý, Štědrý

 

Hřiště B 13:10

 

Očima trenéra:
Dnes musím ocenit zejména bojovnost kluků. Fotbalově jsme se opět více probudili ve druhé části zápasu. Zejména na Škábovi byl vidět velký progress, kdy přestal hledat výmluvy a začal pracovat na plné obrátky. Musím vyzdvihnout také nové playery, Duška s Denkem. Zejména prvně jmenovaný začíná naplno vystrkovat drápy a tři branky do sítě soupeře jsou toho jen důkazem! Tomáš Denke pracuje naplno a je na něm vidět chuť dohnat manko, které má oproti ostatním a každým zápasem věřím, že půjde nahoru!
Trošku mě mrzí konečný stav. Stačilo malinko a mohlo se bodovat naplno, ale vzhledem ke kvalitě soupeře je remíza spravedlivá na obě strany.

 

Sestava: Bodnár, Denke, Dušek, Messele, Rejnek, Sharygo, Syrový, Škába, Vodrážka

Střelci: Sharygo 6, Dušek 3, Syrový 2, Messele 2

SYRA (1.10.2016)

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY