FC Zličín - U9 20:37

ZlicinZličín - V sedmém kole jsme zavítali na půdu nedalekého Zličína. Předvedená hra byla na obou hřištích prakticky totožná a žádný extra pohledný fotbal se nehrál! Plusem tak byl počet nastřílených branek.

 

Hřiště A 10:17

 

Očima trenéra:
Dnes nám toho do povedeného výkonu chybělo opravdu dost. Přes špatný příjem míče, práci s ním až po pohyb bez něj. Jako bychom se ve zmíněných činnostech vrátili opět o pár měsíců zpátky. Co mi ovšem na hřišti chybí úplně je uvolněnost a zdravé sebevědomí. Spoustu věcí dělají kluci zbrkle div ne v křeči. Z toho to důvodu mi udělal velkou radost Sharygo, ze kterého v průběhu zápasu pohoda přímo sršela. Naším úkolem by mělo být přenést zmíněnou pohodu a důvěru ve vlastní schopnosti a dovednosti i na ostatní kluky, aby se fotbalem opravdu bavili.

 

Sestava: Denke, Drličiak, Frýdl, Grégr, Krauz, Slabý, Sharygo, Soukup, Velinger
Střelci: Grégr 7, Sharygo 5, Soukup 3, Denke, Drličiak

 

Hřiště B 10:20

 

Očima trenéra:
Utkání jsme rozehráli proti silnějsí polovině soupeře. Paradoxně nám tento fakt pomohl po fotbalové stránce. Hned od začátku jsme se snažili o kličku i kombinaci a nevypustili prakticky žádný míč. Nasazení nám tedy nechybělo a i přes větší brankový rozdíl (7:1), který hovořil v náš neprospěch, jsme byli vcelku spokojeni a věřili v obrat proti "slabší" polovině.
Což o to, střelecky jsme se hned od začátku prosazovali, ovšem až moc jednoduše a zřejmě to v klukách vzbudilo dojem, že jsou mistry světa. Rázem se totiž vytratila týmovost, bojovnost a v neposlední řadě fotbalovost! O pohlednou akci divák div neprosil. Všechny branky padly téměř jako přes kopírák. Jeden z hráčů v zeleném vzal balón a doslova přetlačil soupeřův blok a vypálil.
Dnes jsme utrpěli vítězství, které mě ovšem tolik netěší, jako například v Ďáblicích. Je to škoda, kluci si mohli dovolit daleko víc a ukázat, jak fotbal umí. Bohužel jednotlivec dnes zvítězil nad týmovým pojetím hry!

 

Sestava: Bodnár, Dušek, Messele, Syrový, Štědrý, Škába, Vihan, Vodrážka
Střelci: Štědrý 9, Škába 3, Dušek 3, Syrový 2, Vodrážka 2, Messele

SYRA (22.10.2016)

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY