SK Zbraslav - U9 21:17

ZbraslavZbraslav - Soustředění v nohách, nové tváře, a překrásné počasí.
Na první jarní mistrovské utkání jsme zavítali na Zbraslav, kterou jsme doma na podzim celkem jasně přehráli. Ve Zbraslavském klubu ale nastala změna na pozici trenéra a bylo to znát. Soupeř působil oproti podzimnímu duelu dravějším způsobem i lepší fotbalovostí a na hřišti proběhlo vše dle pravidla Fair-Play!

 


Hřiště A 10:10

 

Očima trenéra

První zápas na Zbraslavi se nesl ve znamení očekávání, zda dokážeme do zápasu přenést výkony z tréninku. Bohužel musím říct, že se nám to na první pokus úplně nepovedlo.

Proti Zbraslavi nám toho na hřišti chybělo opravdu hodně, nejvíce citelná byla ovšem absence rychlosti a lehkosti při práci s míčem. První tři čtvrtiny bojovali kluci na hřišti spíše sami se sebou, něž-li ze soupeřem. I přes nepřesvědčivý výkon jsme si v průběhu zápasu dokázali vytvořit spoustu střeleckých příležitostí. Proměňování šancí dnes ovšem korespondovalo s naším celkovým výkonem. S poslední čtvrtinou jako by kluci ožili, hodili za hlavu předchozí nezdary a na hřišti to bylo hned vidět.

 

Sestava: Bodnár, Drličiak, Frýdl, Grégr, Hrádocký, Škába, Štědrý

Střelci: Grégr 4, Hrádocký 3, Bodnár, Drličiak, Štědrý

 

Hřiště B 11:7

 

Očima trenéra
Moc sem se těšil na první jarní mistrák a s napětím očekával co kluci předvedou po náročném soustředění.
Zápas to byl velmi vyrovnaný, nám již tradičně trvalo téměř celý poločas než jsme začali hrát a dali se výrazněji do pohybu.
Nad vodou nás drželi skvělé zákroky Vihana a útočné výpady Vodrážky!
Výsledkově jsme zápas ztratili v poslední části, kde jsme inkasovali tři slepené a hlavně laciné branky, ale i přes to si kluci pochvalu zaslouží, vždyť někteří jsou u nás ani ne měsíc a teprve si zvykají na rychlé tempo mistrovských utkání a věřím že to bude jen a jen lepší!

 

Sestava: Denke, Harustiak, Krauz, Slabý, Syrový, Vihan, Vodrážka
Střelci: Slabý 3, Vodrážka 2, Denke, Škába

SYRA (01.04.2017)

 

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY