U9 - Union Vršovice 14:49

VrsoviceStřešovice - V předzápase Střešovickému A-týmu jsme v brzkém ránu přivítali silný tým z Vršovic. Soupeř zatím prochází sezónou suverénně bez porážky, ale zatímco v podzimní časti měl průměr vstřelených branek 41 na utkání, na jaře se produktivita Vršovic snížila o čtvrtinu! I proto jsme si na soupeře věřili a chtěli tak odčinit potupný debakl ze soupeřova hřiště 50:9 :(   Nakonec se nám to nepovedlo a opět jsme dostali výprask!

 

 

 Hřiště A 4:33 

 

Očima Trenéra

Vršovice:
Ztráta motivace, křeč, výkon hluboko pod fotbalové možnosti kluků. Asi tak by se dal v rychlosti shrnout zápas proti jinak velmi dobře hrajícímu týmu Vršovic. V zápase se nám podařilo se soupeřem držet krok zhruba prvních pět minut zápasu... Po té přišli rychlé 3 góly a z kluků jako by vyprchala chuť a radost z fotbalu. To se samozřejmě odrazilo na zbývajícím výkonu... a my se tak pro Vršovice stali opět snadným soustem.

 

Sestava: Hrádocký, Rejnek, Slabý, Syneček, Ševčík, Vodrážka

Střelci: Slabý 2, Hrádocký, Ševčík

 

Hřiště B 10:16

 

Očima Trenéra

 Do zápasu jsme rozdělili kluky na "dravce" a "fotbalisty, kteří umí, ale záleží, jak se vyspí" :). Na našem hřišti kluci od první minuty spustili parádní podívanou A bylo jasné, že se vyspali velmi dobře

Do soupeře se zakousli s vervou a překvapivě se nezhroutili ani po dvou inkasovaných gólech v úvodu. Naopak bušili do soupeře a ještě v první časti se dostali do vedení 4:2. Druhá čtvrtina z naší strany byla nejslabší. Vypadli jsme z tempa a neměli patřičný pohyb a soupeř toho využil k mírnému odskočení ve skóre!
Ve druhém poločase jsme už zase ale předváděli fotbal plný nápaditých akcí, pohybu, kreativity v soubojích 1v1 a ukázkové bojovnosti (Škába opřen o kolena, evidentně vysílen žadonil o nevystřídání se slovy "já to chci dohrát!").
Tomuto modelu neodpovídal snad jen výkon Frýdla, který evidentně nezvládl vstát z postele dřív než na poslední část!!!
Dnes to byl velmi vydařený match od kluků a mohlo být ještě lépe. Bohužel Soukupovi zvlhl tentokráte střelecky prach zřejmě tím, že podal nadstandartní výkon!
Nezbývá, než klukům dnes zatleskat. Opravdu jsem odcházel ze hřiště s pocitem blaženosti (snad nebudu muset čekat půl roku na podobné utkání) :), než jsem ovšem dorazil ke kolegovi a zjistil průběh utkání na Áčku :(

 

Sestava: Frýdl, Grégr, Messele, Soukup, Škába, Štědrý, Vihan

Střelci: Štědrý 6, Grégr 2, Messele 2

SYRA (22.04.2017)

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY