U9 - FK Slavoj Vyšehrad 46:11

Střešovice - V neděli, 29.9.2019, nás čekal další nováček naší soutěže a to tým Vyšehradu. Moc jsme nevěděli, co nás čeká, ale věřili jsme, že dokážeme přetavit kvalitní výkon z minulého utkání i do tohoto a soupeře přehrajeme.

K utkání jsme nastoupili tentokrát prakticky kompletní a dle výsledků našeho soupeře jsme tajně doufali, že se naši střelci probudí a ukáží hlad po gólech. Se soupeřem jsme se potkali snad jen jednou v rámci turnaje na jedno hřiště, a tudíž jsme přesně nevěděli, jak na tom jsou.

Hned začátek utkání na prvním hřišti ukázal ráz zápasu. Soupeř, který má ve svém středu určitě velmi nadějné hráče, tentokrát na náš úvodní nápor nestihl reagovat a kluci se rozehráli k velmi kvalitnímu utkání a začali dokazovat, že branky střílet nezapomněli. Chvilku se ještě kluci zastřelovali, ale brzy se vše změnilo a ze zápasu na prvním hřišti se stala jasná záležitost. Po celý zápas kluci nepolevovali a vsítili soupeři za celé utkání úctyhodných 40 branek. Veliký respekt ke klukům z Vyšehradu, že po celý zápas stále makali a nevzdávali se. 1 branku dokázali také vstřelit. Na druhém hřišti bylo utkání mnohem více vyrovnané a naši kluci se statečně prali se soupeřem, který dokazoval, že fotbal hrát opravdu umí a byly k vidění krásné akce na obou stranách. První poločas soupeř vyhrál 6:3. Ve druhém poločase se kluci soupeři ještě více vyrovnali a výsledek 3:4 byl velmi těsný. Celkové skóre zápasu se tedy zastavilo na 46:11 v náš prospěch. Na závěr tradiční penalty a pro nás společné foto, které je vždy unikátní a jedinečné J. Poté ještě došlo samozřejmě na velkou a dnes velmi radostnou děkovačku s diváky.

Dnešní hodnocení lze rozdělit do dvou částí. V té první jsme velmi rádi, že kluci dokázali vstřelit spoustu branek. Už jsme to potřebovali jako sůl a mnoho branek padlo po opravdu krásných akcích. Kluci makali celý zápas na obou hřištích a dokázali si, že fotbal hrát umí a že pokud dělají, co umí, tak dokáží opravdu krásné věci. Druhou stranou je síla soupeře. Je vidět, že kluci z Vyšehradu jsou na počátku své fotbalové cesty a dnes se projevila větší zkušenost ze zápasového zatížení zejména na prvním hřišti. Mě osobně se však velmi líbilo zapálení hostujících kluků, kteří makali celé utkání. Takže jen tak dál a na jaře se budeme těšit na odvetu. Nás čeká další týden velmi kvalitní soupeř a to v neděli, 06.10.2019 od 16:00, kdy zajíždíme do Braníka, proti místnímu TJ ABC Braník.

Roman Kubíček 1.10.2019

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY