MPŘ'A' - Háje SOS 1:4 (0:1)

HajeStřešovice - Za krásného jarního počasí jsme nastoupili v dalším utkání proti družstvu SOS Háje. Slibovali jsme si od utkání 3 body a posun v tabulce mimo sestupová místa. Ale soupeř přijel bodovat a tak se hrálo zajímavé utkání. V první půli byla hra celkem vyrovnaná, soupeř měl více možností, my jsme hrozili jenom z brejků. Bohužel jsme opět dostali první branku.

Brzy po začátku druhého poločasu jsme si po zmatku v obraně dali vlastní gól. Za chvíli ale snížil krásnou střelou pod břevno po závaru u branky soupeře Lukáš Rys, a tak naše naděje ještě žili. Ale soupeř se nevzdal a po dvou hezkých akcích dokázal zvýšit náskok až na 4:1. Tak utkání i nakonec dopadlo. Na naší straně byla patrná větší bojovnost a souhra, ale čeká nás ještě hodně práce na vylepšení hry.

Statistika: SK Střešovice 1911 - SOS Háje 1:4 (0:1)
Branka: Lukáš Rys
Sestava: Eliška Kulichová - Lukáš Rys, David Vohralík, Martin Novák - Lukáš Barták, Martin Sýkora, Matěj Puchinger - Vašek Hrdlička, Milan Hrdlička, Simeon Gluzman, Štěpán Jeleček, Hidetaka Hironaka
Jiří Barták

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY