RepyŘepy - K poslednímu mistrovskému utkání jsme odjeli do Řep na hřiště u školy v Socháňově ulici bez několika „zkušených“ opor ( Vojta Bartošek.,Maty Frank, Šimon Krejčí, Adam Sládek), ale s bojovým duchem a vírou ve vlastní sílu jsme byli odhodláni „přetavit“ podzimní soutěžní část v dobrý konec.

Střešovice - Nedělní „mistrák“ překonal hodně dosavadních rekordů této sezóny - za prvé brzký začátek zápasu (ještě, že to hosté měli k nám co by kamenem dohodil..) byl spíš pro nespavé rodiče nebo trenéry a pro kluky to byl trénink vstávání jako do školy po týdenních prázdninách.

U 11 - Dukla JM 16:7 (8:6)
Sestava: Boublík,Vlčkov – Bartošek, Čereminis D., Frank, Burger J., Kubička G., Sládek, Vodrážka, Burnham L ©, Korecký, Muroň , Kvíčala, Vavrečka, Červinka, Holubová, Krejčí, Severa, Pelda, Gorman, Trávníček
Branky: Korecký 7x, Frank 2x, Muroň 2x, Burger, Sládek, Krejčí, Bartošek, Pelda
V samotném zápase se Dukla prezentovala dvojicí opravdu urostlých brankářů, kteří i když byli v chytání velmi jistí, tak spolu se svými spoluhráči udělali chyby v rozehrávce ( i s naším přičiněním), naši kluci jich pak několik potrestali ( Vašek Muroň a Jonáš Burger). Důležitý byl návrat do sestavy Viktora Koreckého a jeho gólový přínos a tím i pozvednuté sebevědomí celého týmu. Vzhledem k tomu, že naše obranná činnost byla v tomto zápase jedna z nejlepších (poprvé jsme inkasovali v součtu pod 10 branek) dovedli kluci zápas do vítězného konce po dvou porážkách. Potěšili i některé pěkné akce, například obě branky Matyáše Franka po přihrávkách Bořka Vodrážky a Jonáše Burgera. Teď jen můžeme doufat, že přes dlouhé sváteční volno ( i bez tréninku) kluci nezapomenou s jakým zaujetím doposud trénovali a hráli a vrátí se ve stejné formě s jakou jsme se loučili…
PS. Děkuji jménem všech rodičů p.Vavrečkovi a p.Jiříkovi st. za pořízenou fotodokumentaci z našich zápasů, která už je ke zhlédnutí na našem webu !!!
Miroslav Rothe
Střešovice - Při středeční předehrávce před svátky nám stejně jako v prvním utkání s tímto soupeřem zle nepřálo počasí (silný déšť), ale naštěstí těsně před začátkem déšť ustal.. Před zápasem také došlo k tradiční výměně kapitánské pásky a zároveň hledání vůdčích osobností našeho týmu, od Vojty Bartoška ji teď převzal zástupce mladšího ročníku Luke Burnham a jeho příkladný přístup by měl být motivací pro další spoluhráče..

HostivarHostivař - Když jsme si před zápasem povídali o tom, že nesmíme prospat začátek jako minulý zápas, tak musím jednoznačně kluky pochválit jak pozorně poslouchali, protože nebýt neproměněné vyložené šance na hřišti u kabin, tak na druhém hřišti se kluci dostali k náskoku 3:1 (!).

VrsoviceStřešovice - Druhý zápas za sebou v domácím prostředí, ale v přímém souboji o čelo tabulky pro nás nedopadl dobře a vlastně ho rozhodla ½ minizápasu, kterou jsme prohráli děsivým skóre 1:12 !

partners_2011

Nová fotogalerie