KunraticeStřešovice - Před samotným utkáním jsme si řekli, že nechceme dopustit takové drama jako minulý zápas a naši hráči za krásné fotbalové neděle nám připravili mnoho radosti, protože od začátku přimáčkli hostující tým k jeho brance a za prvních 13 minut bylo na ukazateli skóre 9:0.

PodoliPodolí - Zápas jsem neviděl na vlastní oči, ale z vyprávění kolegů to byl napínavý boj až do konce, i když podle průběhu (vedli jsme 3:6) jsme to mohli dohrát klidněji, ale nějak jsme se zapomněli pohybovat a měli kopačky namazané medem…

H.MecholupyStřešovice - V začínajícím horkém ránu si kluci s chutí zahráli a celkem s přehledem zakončovali všemi způsoby množství útoků, kterými neustále tlačili na hostující tým a skóre je tak vysoké, že nepolevili až do konce zápasu..

PragaVysočany - Na svátek čarodějnic jsme sehráli velmi těžké utkání proti výbornému soupeři (odpovídá tomu i poločasový výsledek), ale naši kluci a dívka ve druhé polovině zápasu využili všech chybiček domácích a těžili z větší pohyblivosti – prostě technicky jsme obě mužstva byla na stejné úrovni, ale fyzická připravenost v závěru zápasu našeho protivníka doslova semlela…

VrsoviceStřešovice - Nedělní ráno a tradičně silný soupeř s Vršovic, věděli jsme, že toto je jedno z klíčových utkání o titul a to se také v zápase potvrdilo, v jednu chvíli jsme i prohrávali všichni naši hráči museli odevzdat na hřišti maximum ( a to někteří byli o den dříve se staršími a někteří si ze začátku zápasu mysleli, že to půjde samo nebo po ránu ještě spali).