Sokol Řepy – U11 10:22 (3:9) PDF Tisk Email
RepyŘepy - K poslednímu mistrovskému utkání jsme odjeli do Řep na hřiště u školy v Socháňově ulici bez několika „zkušených“ opor ( Vojta Bartošek.,Maty Frank, Šimon Krejčí, Adam Sládek), ale s bojovým duchem a vírou ve vlastní sílu jsme byli odhodláni „přetavit“ podzimní soutěžní část v dobrý konec.
Celý článek...
 
U11 - SK Aritma Praha 32:10 (17:3) PDF Tisk Email
Střešovice - Nedělní „mistrák“ překonal hodně dosavadních rekordů této sezóny - za prvé brzký začátek zápasu (ještě, že to hosté měli k nám co by kamenem dohodil..) byl spíš pro nespavé rodiče nebo trenéry a pro kluky to byl trénink vstávání jako do školy po týdenních prázdninách.
 
Celý článek...
 
U11 - Dukla JM 16:7 (8:6) PDF Tisk Email
U 11 - Dukla JM 16:7 (8:6)
Sestava: Boublík,Vlčkov – Bartošek, Čereminis D., Frank, Burger J., Kubička G., Sládek, Vodrážka, Burnham L ©, Korecký, Muroň , Kvíčala, Vavrečka, Červinka, Holubová, Krejčí, Severa, Pelda, Gorman, Trávníček
Branky: Korecký 7x, Frank 2x, Muroň 2x, Burger, Sládek, Krejčí, Bartošek, Pelda
Při středeční předehrávce před svátky nám stejně jako v prvním utkání s tímto soupeřem zle nepřálo počasí (silný déšť), ale naštěstí těsně před začátkem déšť ustal.. Před zápasem také došlo k tradiční výměně kapitánské pásky a zároveň hledání vůdčích osobností našeho týmu, od Vojty Bartoška ji teď převzal zástupce mladšího ročníku Luke Burnham a jeho příkladný přístup by měl být motivací pro další spoluhráče..
V samotném zápase se Dukla prezentovala dvojicí opravdu urostlých brankářů, kteří i když byli v chytání velmi jistí, tak spolu se svými spoluhráči udělali chyby v rozehrávce ( i s naším přičiněním), naši kluci jich pak několik potrestali ( Vašek Muroň a Jonáš Burger). Důležitý byl návrat do sestavy Viktora Koreckého a jeho gólový přínos a tím i pozvednuté sebevědomí celého týmu. Vzhledem k tomu, že naše obranná činnost byla v tomto zápase jedna z nejlepších (poprvé jsme inkasovali v součtu pod 10 branek) dovedli kluci zápas do vítězného konce po dvou porážkách. Potěšili i některé pěkné akce, například obě branky Matyáše Franka po přihrávkách Bořka Vodrážky a Jonáše Burgera. Teď jen můžeme doufat, že přes dlouhé sváteční volno ( i bez tréninku) kluci nezapomenou s jakým zaujetím doposud trénovali a hráli a vrátí se ve stejné formě s jakou jsme se loučili…
PS. Děkuji jménem všech rodičů p.Vavrečkovi a p.Jiříkovi st. za pořízenou fotodokumentaci z našich zápasů, která už je ke zhlédnutí na našem webu !!!
Miroslav Rothe
Střešovice - Při středeční předehrávce před svátky nám stejně jako v prvním utkání s tímto soupeřem zle nepřálo počasí (silný déšť), ale naštěstí těsně před začátkem déšť ustal.. Před zápasem také došlo k tradiční výměně kapitánské pásky a zároveň hledání vůdčích osobností našeho týmu, od Vojty Bartoška ji teď převzal zástupce mladšího ročníku Luke Burnham a jeho příkladný přístup by měl být motivací pro další spoluhráče..
 
Celý článek...
 
Hostivař – U11 23:15 (13:4) PDF Tisk Email
HostivarHostivař - Když jsme si před zápasem povídali o tom, že nesmíme prospat začátek jako minulý zápas, tak musím jednoznačně kluky pochválit jak pozorně poslouchali, protože nebýt neproměněné vyložené šance na hřišti u kabin, tak na druhém hřišti se kluci dostali k náskoku 3:1 (!). 
 
Celý článek...
 
U11 - SK Union Vršovice 17:21 (4:13) PDF Tisk Email
VrsoviceStřešovice - Druhý zápas za sebou v domácím prostředí, ale v přímém souboji o čelo tabulky pro nás nedopadl dobře a vlastně ho rozhodla ½ minizápasu, kterou jsme prohráli děsivým skóre 1:12 !
Celý článek...
 
Více článků...
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 11

Aktuální kolo

M-A 5:0 (3:0)
M-B
- - -
JUN
- - -
O35 -:-
U19 - - -
U17
- - -
U16
- - -
U15 - - -
U14
- - -
U13 - - -
U12 - - -
U11 - - -
U9
- - -
U8 - - -
více zde
4:2 (3:0)

Nová fotogalerie

15.11.2014
M'A' - Tempo

více zde

Tabulka M'A'

1.
 Přední Kopanina
37
2.
 Vršovice
33
3.
 Uhelné sklady
30
4.
 Královice
24
5.
 Cholupice
23
8.
 SKS 1911
20


celá tabulka

facr_logopfs_logo_2012