nohy micHáje - V neděli 13.12.2015 se U11 zúčastnila halového turnaje

SK – Nusle 1:3 (Klinka)

SK – V. Žižkov 3:3 (Glanc 2, Veselý)

SK – Háje A 2:1 (Veselý, Klinka)

LibusLibuš - V posledním mistráku podzimní části museli naši hráči zabrat na 110 %, jestliže jsme chtěli přezimovat na čele tabulky, protože den předtím většina týmu odehrála velmi dobrý přátelák proti staršímu ročníku na půlku hřiště, za druhé proti nám stál velmi dobrý celek domácích a do třetice jsme se při zápase museli vypořádat doslova se „psím“ počasím (vítr a neustálý déšť).

TreboradiceStřešovice - Utkání, které nás před začátkem postavilo do role jednoznačného favorita zvládli naši hráči až na drobné vyjímky na jedničku a splnili daný úkol – předvést v zápase pěkné akce a samozřejmě vstřelit co nejvíce gólů…

BrezinevesBřeziněves - Na skvěle připraveném trávníku v Březiněvsi jsme byli odhodláni (hlavně naši hráči) svést přímý souboj o první místo v naší skupině, ale věděli jsme, že domácí mají ve svém týmu několik velmi dobrých střelců a pyšní se nejlepším útokem v soutěži..

ZlicinStřešovice - V neděli k nám zavítal velmi silný tým ze Zličína, který s námi a s naším příštím soupeřem z Březiněvsi bojuje o podzimního krále naší soutěže. Naši hráči přistoupili k utkání velmi odpovědně a od začátku nedávala naše obrana možnost ohrozit naší branku, naopak vpředu se dvakrát důrazně prosadil Vojta Šírl nejprve otevřel skóre dorážkou a pak z jeho napadání těžil Dominik Klinka – 2:0!

partners_2011

Nová fotogalerie