SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

Junior Chomutov – U12 1:9 (1:2, 0:4, 0:3)

Chomutov – Zápasem v Chomutově jsme započali čtyřlístek utkání s papírově slabšími soupeři, ve kterých bude důležité udržet výkonnost a pokud možno si zastřílet a tím vylepšit náš střelecký účet.

V těchto zápasech vzniká prostor dát šanci neokoukaným tvářím v našem kádru, které si dle své píle tuto výsadu vysloužili, a tak s námi do Chomutova na svůj divizní debut odcestoval i Ciniburk.

Do utkání jsme šli oslabeni na brankářském postu, neboť naší jedničku skolila viróza, a tak se mezi tyče postavila osvědčená náhrada Soukup.

Utkání jsme začali velmi svižně a vytvořili si několik dobrých střeleckých pozic. Jen díky naší nepřesnosti zůstávalo pro tuto pasáž skóre bezbrankové. Nicméně po zahřívací desetiminutovce započal střelecký účet Rada M. Po jeho brance jsme nepohlídali křižný balón a domácí Nazarčík i s pomocí mokrého terénu prostřelil po zemi Soukupa.

Obdržená branka nás malinko zabrzdila, nicméně herní převaha byla znatelná, a tak jsme museli hrát trpělivě a věřit v naše schopnosti. Po dvaceti minutách nás poslal do vedení Stanečka. Po úvodní třetině stav tedy 1:2, což neodpovídalo realitě, na druhou stranu domácí hráli velmi sympaticky a několikrát se vydali také na zteč.

Ve druhé části jsme potřebovali zvýšit úsilí, zejména v pohybu bez míče a Chomutovské playery pokud možno vyčerpat tím, že budeme držet míč. Tyto požadavky nebyly vyslyšeny, nehráli jsme moc atraktivní fotbal a zbytečně tahali míče do rohů namísto rychlých kontrů, které umíme. Přispěl k tomu i soupeř. Ten vycházel ze zabezpečené obrany a my jsme nebyli dostatečně chytří na její prolomení. Nicméně jsme alespoň seštelovali mířidla a postupnými góly z kopaček Stanečky, Pospíšila a opět Rady M. jsme vzali domácím naději na případný bodový zisk.

Třetí část jsme opět apelovali na zrychlení hry a využívání křídelních prostorů pro naše útoky. Jelikož borcům v oranžovém viditelně docházely síly, měli jsme i přes stále neatraktivní hru velkou převahu, ze které jsme vytěžili pouze branky Bouzka, Elshala a Rady D. Konečné skóre tedy 1:9. Šesté vítězství v řadě je určitě pozitivní, dnes jsme k němu ale nedošli naší nejlepší prací.

Očima trenéra: Kluci mají za sebou opravdu velmi náročný měsíc co se soupeřů týče. Paradoxně proti papírově silnějším celkům dokáží zahrát ódu na fotbal, dnes to taková podívaná nebyla, byť samozřejmě po výhře 1:9 nemůžeme tvrdit, že jsme hráli špatně. Známe kvality mužstva a ty dnes byly využity troufám si říct maximálně na 60-70%. Na tomhle teď musíme zapracovat. Každý zápas musíme hrát na maximum a dát si nějaký cíl a ten dodržet. Díky patří opět Severínovi Soukupovi a Tobimu Pospíšilovi, kteří zaskočili na brankářském postu.   

Branky SKS1911: Rada M. 3, Stanečka 2, Rada D., Bouzek, Elshal, Pospíšil

Sestava SKS1911: Soukup –  Bouzek, Ciniburk, Elshal, Hofer, Janovec, Košata, Pecháček, Pospíšil, Rada D., Rada M., Stanečka, Tabasaranskliy, Tichý  

Další utkání hrajeme doma již v pátek 17.5.2024 od 14:00 proti Varnsdorfu! Přijďte nás podpořit.

Syra

Tagy: