SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

Kemp – Fotbalové Prázdniny 2023

Ve Střešovicích se brzy uskuteční nezapomenutelný fotbalový tábor pro děti. Kemp, který je pořádán v těsné spolupráci s místním fotbalovým klubem, nabízí dětem skvělou příležitost strávit své letní prázdniny ve sportovním a zábavném prostředí. Během několika intenzivních dnů budou mít děti možnost zdokonalit své fotbalové dovednosti a techniku pod vedením profesionálních trenérů. O děti i další návštěvníky bude také skvěle postaráno díky Bistru U Dvou přátel, který se nachází hned u hřiště.

Ale to není všechno! Kemp se rozhodlo navštívit několik známých osobností a strávit čas s mladými nadějemi. Mezi hvězdami, které se očekávají, je Karolína Szabová (koučka a mentorka sebepoznání), Martin Vitík (hráč Sparta Praha), Ondřej Olšar (reprezentant triatlon), Petr Rada (trenér FK Dukla Praha), Antonín Křapka (hráč Bohemians Praha 1905), Tomáš Ladra (FK Mladá Boleslav) a další. Tato setkání s celebritami nejen motivují děti, ale také jim dávají příležitost získat cenné rady a inspiraci.

Fotbalový tábor ve Střešovicích slibuje, že děti zažijí nejen skvělou zábavu, ale také se naučí důležité hodnoty, jako je týmová spolupráce, disciplína a fair play. Zároveň jim setkání s celebritami poskytne neocenitelnou motivaci a naději, že i oni jednou mohou dosáhnout svých snů a stát se fotbalovými hvězdami.

Kemp Fotbalové Prázdniny je bezpochyby jednou z největších událostí pro všechny děti se zájmem o fotbal. Je to příležitost, kterou si děti nesmí nechat ujít. Tento tábor přináší nejen sportovní rozvoj, ale také vzrušení a nezapomenutelné zážitky, které budou dětem ještě dlouho tkvět v paměti.
Zbývá poslední pár míst!

Termín: 17.-21.7.
Cena: 5.500 Kč
Zájemci se mohou přihlásit na ZDE