SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

Slavia Karlovy Vary – U12 7:6 (2:2, 1:3, 4:1)

Drahovice – I přes nepovedený výkon jsme ve Varech sahali po vítězství. Ke třetímu mistrovskému utkání v české divizi jsme zajížděli v brzkých ranních hodinách do Karlových Varů, kde jsme se střetli s místní Slavií.

Do utkání jsme postrádali Košatu, který zůstal doma s horečkami. Nicméně i přes to jsme věřili v naše kvality.

Hned od úvodního hvizdu jsme domácí přišpendlili na jejich polovině. Útočné výpady jsme podnikali po rychlých křídlech, bohužel v koncovce jsme opět nezachovali chladnou hlavu, a tak místo vedení o dvě tři branky přišel trest a to hned dvojnásobný. 2:0

Do přestávky se nám ještě přeci jen podařilo stav dorovnat, a tak jsme mohli hrát v klidu a to jsme také očekávali.

Trend utkání přetrvával, nehráli jsme vůbec pohledný fotbal, i tak jsme si v druhé části dokázali vytvořit dvougólový náskok po brankách Aharonyana a Rady D.

V poslední třetině jsme dokonce náskok dokázali zvýšit a v 64.minutě jsme vedli již 3:6.

V utkání jsme nepředvedli nikterak oku lahodící fotbal, většinou šlo o neadresné míče do prostoru, kde si je našli naši rychlonozí hráči a metelili s ním na bránu. V defenzivě jsme pak nesmyslně chtěli odvracet míče nedůraznými odkopy?!

Soupeř naši bojácnost nekompromisně potrestal! Během deseti minut skóre vyrovnal a tři minuty před koncem nám zasadil poslední ránu.

Očima trenéra:

Tento match musím hodnotit jako velmi nepovedený zejména herně. Paradoxně jsme i přes dnešní nekvalitu sahali po výhře, ale nebyla by tentokráte zasloužená. Jediné za co dnes můžeme dát plusové body některým hráčům je snaha, ale to je za nás málo. Potřebujeme sebevědomé hráče, pak víme, že zahrajeme dobrý fotbal i s lepším výsledkem.

Sestava SKS1911: Chouň – Aharonyan, Hofer, Janovec, Kopřiva, Pecháček, Pospíšil, Soukup, Stanečka, Tichý, Rada D., Rada M., Topinka

Branky SKS1911: Rada D. 2, Rada M. 2, Kopřiva, Aharonyan

Další utkání hrajeme v sobotu 16.9.2023 od 11:00 kdy na domácím hřišti přivítáme tým z Neratovic. Přijďte nás podpořit!  

Syra