SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

PU: MB – AFK Libčice 2:3 (2:1)

SK Střešovice 1911 B – AFK Libčice

Střešovice – 2. zápas přípravy střešovické rezervy. V první zápase proti rezervě ČAFC naši hráči před týdnem ztratili slušně se vyvíjející zápas 2:3. Tentokrát je čekal v přípravě tým středočeské 1.B třídy, který přezimuje na 7. místě. Vyrovnaný zápas výsledkově vyšel soupeři.

Sestava SKS – Pospíchal – Vítek (45´Yelinskyi) Němec J., Smejtek V. (45´Vondra), Demuth (45´Barták) – Vyskočil, Kučera, Minařík, Štric – Burger, Chvalovský (45´Michalanský)

Po úvodním tlaku hostů jsme se před branku soupeře dostali i my a hned z toho byla gólová situace. Tvrdou střelu Chvalovského brankář vyrazil, Vyskočil byl však na správném místě a nekompromisně dorazil míč do branky. GÓL. MARTIN VYSKOČIL 1:0 (as. Ivan Chvalovský)

12´ Rychlá gólová odpověď soupeře. Přetažený míč na naší levou stranu, útočící hráč si zaběhl za naší obranu, tvrdě vypálil, Pospíchal sice střelu za svá záda nepustil, jenže následné dorážce z 1m už zabránit nemohl. 1:1

15´ Velká příležitost pro naše hráče. Konkrétně pro Burgera, který si skvěle zaběhl za stopery a mohl jít sám na branku. Bohužel svou koncovku vůbec nevyřešil dobře.

30´ V další čtvrthodince byla naše hra hodně roztrhaná a nepřesná a soupeř v této fázi byl lepším týmem. Zejména jejich náběhy mezi bránící hráče nám dělaly značné potíže. Hned 4x skvěle zasahoval Pospíchal a udržel nás výsledkově ve hře.

37´ A tak zase platilo. Nedáš, dostaneš. Po rohovém kopu jsme vytvořili závar před brankou. Vyústěním byla střela Demutha do břevna, míč ve vápně ještě podržel Kučera a Chvalovský vzápětí propálil zbytek. GÓL. IVAN CHVALOVSKÝ 2:1 (as. Přemysl Kučera, Lukáš Demuth)

Soupeř z Libčic si vyžádal zápas na 2x čtyřicet minut. Takže to byl vlastně trochu gól do šaten. Do druhého poločasu jsme nastoupili opět organizovaní. A úvodních dvacet minut to vypadalo, že soupeře už do zápasu nepustíme.

55´ Obrovskou šanci soupeř nabídl ve vlastním vápně Michalanskému. Přestože se Michalanský snažil zachovat v koncovce klid, trefil pouze tyč a následná dorážka se mu vůbec nepovedla. Škoda.

60´ Soupeř nám vrátil rčení nedáš, dostaneš. Po centru z naší pravé strany nekompromisně osamoceně hlavičkoval hráč Libčic a bylo opět srovnáno. 2:2

65´ Libčice okamžitě ožily. Další tutovku hasil Pospíchal. Po rohovém kopu jsme však nereagovali na hlavičkujícího obránce a soupeř otočil zápas. 2:3

78´ V závěru jsme se snažili o tlak a ještě se pokusit srovnat skóre. Remíza by asi odpovídala průběhu zápasu nejvíc. Do velké šance se dostal opět Burger, tváří tvář gólmanovi se rozhodl pro stahovačku a nebyla to správná volba.

I přes porážku byly vidět zajímavé momenty a fragmenty naší hry. Věřme, že náš B tým čeká dobré jaro.

 28/1 2023 Zizzé