SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

PU: MB – SK Ďáblice B 2:0 (0:0)

SK Střešovice 1911 B – SK Ďáblice B

Střešovice – 3. zápas přípravy střešovické rezervy. Tentokrát proti pražskému týmu, rezervě Ďáblic, která hraje stejnou soutěž, tedy 1.B třídu jen vedlejší skupině. Momentálně přezimují na 7. místě, v 15 kolech získaly Ďáblice 21 bodů, vstřelily 27 branek a 24x inkasovaly.

Sestava SKS – Mulač – Krejčí, Němec J., Kučera (Vondra), Minařík – Vítek, Papež, Šulc (Rajniš) – Burger, Michalanský, trenéři: Trhlík, Novák

1´- 15´ Dva góly vsítil Michalanský, pokaždé však z ofsajdu. Pokaždé předcházela nadějná pozice Burgera. Poprvé akci zbytečně zpomalil zasekávačkou místo nahrávky nebo střely. Podruhé ho zasekávačka dostala do tutové šance, jenže trefil pouze stojícího gólmana. I soupeř si vypracoval dvě adějné pozice pro ohrožení branky. V prvním případě přišla velmi nedůrazná střela, ve druhém případě hráč zbytečně hledal ve vápně lépe postaveného spoluhráče.

16´- 30´ Za zmínku stojí tyč, kterou po centru a příklepu trefil Němec. Přímý kop soupeře musel skvělým zákrokem zneškodnit Mulač, a Burger tentokrát pohotově střílel, bohužel příliš vysoko.

31´- 45´ Poslední čtvrthodina jednoznačně patřila nám. Celý první poločas jsme hráli vysoko vysunutí, což dělalo soupeři značné potíže při rozehrávce, z chyb jsme mohli těžit. Naše územní převaha byla výrazná. Michalanský se dostal do velmi nadějné pozice, minul. Skvělou kombinaci sehráli Burger a Rajniš. Burger ji však svou koncovkou nedotáhl. Individuálně se opět snažil prosadit Michalanský. Až na to zakončení. Bohužel první poločas pro nás bez branek. Střely v 1. poločase 12 – 4.

46´- 60´ Prvních pět minut jsme si koledovali o gól. Nejprve jasnou tutovku zmařil v poslední chvíli svým blokem Němec, tvrdá střela ze 20 metrů jen o kousek minula břevno naší branky. 52´ Zmatky v naší obraně předznamenaly naší nejpovedenější akci v utkání. Vondra posunul míč do středu hřiště na Šulce, ten vybídl kolmicí Papeže, který zakroutil rohlíček do vápna na úplně osamoceného Vyskočila. Ten odkrytou branku netrefil, napálil pouze BŘEVNO. 54´ Po dlouhém nákopu si za obranu naběhli hned dva naši hráči, kteří šli sami na branku. Papež nic složitého nevymýšlel, posunul na Šulce a ten do prázdné branky otevřel skóre zápasu. GÓL. VOJTĚCH ŠULC 1:0 (as. Marek Papež) Šulc mohl vzápětí lobem navýšit skóre. Gólman hostů byl proti.

61´- 75´ V této fázi byla hra oboustranně nepřesná, rozbitá. Bez momentů, které utkví v paměti. Oboustranně bez šancí či střel na branku.

76´- 90´ Nevypadalo to, že by Ďáblice měly nějakou enormní snahu zápas srovnat, stejně jako nám se nedařilo odskočit na rozdíl dvou branek. V samotném závěru jsme se ještě jedné trefy dočkali. 85´ Šulc na pravé straně zachránil míč na hrací ploše, podél brankové čáry zamířil k brance a hledal někoho na přihrávku. Pak poslal tvrdší přihrávku do malého vápna, kterou si srazil bránící hráč do vlastní branky. GÓL. VOJTĚCH ŠULC 2:0 (as. hráč soupeře)

První výhra v kalendářním roce 2023 se počítá. Sympatický projev hry našeho týmu zejména v prvním poločase musel potěšit. Z lepší produktivitou byl to bylo ještě veselejší.

 12/2 2023 Zizzé