SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

MB – Sokol Řepy 1:2 (1:0)

Střešovice – druhé jarní kolo se v mnohém podobalo prvnímu. Pěkné jarní počasí, domácí umělka, soupeř ze spodku tabulky, zakládání akcí výkopem do souboje na polovinu soupeře (my jsme praktikovali totéž, takže míč byl ve vzduchu dost často), naše brzké vedení a dále oboustranně oku nepříliš lahodící zážitek. 

Celá první půle pak proběhla bez další změny skóre i způsobu hry. Po přestávce jsme potřebovali uklidňující odstupovou branku a snažil jsme se o ní. Proti byl však hostující brankář, který gólové střely I.Chvalovskeho a M. Vejvody do brány nepustil. A protože my jsme jeho dlouhé a přesné výkopy, o které borci z Řep urputně bojovali, nedokázali tentokrát dobře eliminovat, hromadily se v naší obraně nepřesnosti vedoucí mimo jiné k množství rohů. Ty jsme sice dokázali bránit bez větších problémů, ale „koledovali“ jsme si tak o průšvih. A ten přišel. Hosté vyrovnali z penalty (po zbytečném zákroku našeho beka)a následně pochopili, že dnes můžou odvézt body i všechny a velmi brzy, než jsme se vzpamatovali, dokonali obrat (po dalším rohu). My jsme v závěru nenašli síly ani ke korekci výsledku (to málo co jsme vytvořili, gólman hostí pochytal). Pro oživení z lavičky jsme tentokrát neměli kapacitu, změna rozestavení také úspěch nepřinesla a tak jsme museli vypít kalich hořkosti do dna.

Dnes jsme viděli, že připravit nás o 3 body bylo celkem jednoduché, neřekl bych, že na naší bránu vyslali hosté více střel než penaltu a gólovou dorážku.. Za týden do třetice (všeho dobrého) opět doma,  odčinit tohle i letní prohru z Troji.

Sestava SKS: Mulač – Minařík, Zumr, Němec, Demuth (75. Vlčkov) – Šperl, Vejvoda, Papež, Vondrášek – Michalanský (46. Chvalovský) Burger. Dále připraven Hrdlička.

Branka SKS: Šperl

RT.