SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

PU: MB – TJ Sokol Tuchoměřice 2:2 (1:2)

SK Střešovice 1911 B – TJ Sokol Tuchoměřice

Střešovice – Ke 4. přípravnému zápasu střešovické rezervy jsme si pozvali vedoucí tým středočeské 1.B třídy, skupiny A, Sokol Tuchoměřice. Očekával se dominantní výkon našeho soupeře. Na začátku utkání to tak i vypadalo, nasazení a bojovnost našich hráčů soupeři vyhrát nedovolilo.

Sestava SKS – Mulač – Krejčí, Kučera, Smejtek V., Minařík – Vítek, Papež, Vejvoda, Kočiško – Burger, Michalanský. Do hry zasáhli Hrdlička, Šperl, Yelinskyi, Barták. Trenéři: Trhlík, Novák

1´- 15´ Úvodní čtvrthodina byla jednoznačnou záležitostí pro Tuchoměřice. Díky lepšímu pohybu i souhře nás hosté válcovali, což zvýraznili i dvěma vstřelenými brankami. Nejprve se prosadil mladší z rodu Vegrichtů, po průniku po naší levé straně a centru do vápna. 0:1 Podruhé akce velmi podobná té první. Průnik po levé straně, nahrávka do vápna a tentokrát Vegricht starší našel z voleje mezeru pod Mulačem. 0:2

16´- 30´ Hra se trochu srovnala. Náznaky šancí měli spíše hráči Tuchoměřic, především Lukáš Vegricht zlobil naši obranu. My jsme se příliš do zakončení nedostávali. Dařilo se nám však díky nasazení a důrazu bořit soupeřovu rozehrávku.

31´- 45´ V této fázi jsme byli mnohem aktivnější než soupeř. Sebevědomí nám zvýšilo snížení z pokutového kopu. Burger byl ve vápně nešikovně faulován a Papež svou příležitost z penalty bezpečně proměnil. GÓL. MAREK PAPEŽ 1:2 (proměnil pokutový kop) Navíc v závěru prvního poločasu jsme mohli srovnat. Šperl předložil perfektní míč do vápna pro Burgera, ten však svou příležitost skórovat nevyužil.

19. 2. 2023: SK Střešovice 1911 B – TJ Sokol Tuchoměřice 2:2

46´- 60´ Ve druhém poločase jsme již hráli vyrovnanou hru. Fyzicky jsme působili silněji, včas jsme přistupovali k hráčům. Jen větší klid na míči nám chyběl. Dvakrát nám málem zdrhnul svým náběhem Vegricht, naštěstí si v obou případech ve finální fázi předkopl příliš míč a Hrdlička v bráně vždy sebejistě zasáhl.

61´- 75´ Snažili jsme se vysunout napadání. A to se nakonec vyplatilo. Obrovská chyba gólmana hostů vedla ke druhému pokutovému kopu. Ten tentokrát proměnil nekompromisně Vejvoda. GÓL. MARTIN VEJVODA 2:2 (proměnil pokutový kop)

76´- 90´ V závěru zápasu oba týmy mohly dostat vítězství na svou stranu. Po centru zprava měl k míči kousek Šperl a nakonec se do šance dostal Burger. Poslední nebezpečnou střelu dokázal Hrdlička vyrazit na roh, zápas dospěl do remízového stavu.

Zápas rozhodně nenudil. Sympatický bojovný výkon našich hráčů byl odměněn nakonec spravedlivou remízou.

 19/2 2023 Zizzé