SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

MC – Sokol Lochkov  1:1 (0:0) 

Nemůžu začít jinak než gratulací novopečenému otci  Danovi Smejtkovi k jeho synovi Patrikovi !!

Střešovice – I když měl zápas výkop v 17:15 bylo pořád ještě slušné vedro, a tak první poločas vyzněl na obě strany spíš platonicky. Hosté se pokoušeli dlouhými nákopy posílat své mladíky do „brejků“, které naše obrana v čele s brankářem spolehlivě likvidovala a my jsme se pokoušeli o střely ze střední vzdálenosti, někdy slušné, ale i zoufalé, dvakrát jsme však pronikly do pokutového území a v souvislosti jak rozhodný a „bystrozraký“ byl pan rozhodčí Shejbal ve druhém poločase, tak při těchto situacích se mu na okamžik asi udělal „zelený zákal“ a na chvilku oslepl. Při první situaci M. Vlčkov přistrčen a ještě podražen již zakončit nedokázal a rozhodčího píšťalka zůstala němá a při druhém skolil hostující hráč R. Vrbu takovým šlapákem, že mu vyzul i kopačku (k této situaci se vyjádřil, že ji vůbec neviděl – podivné, když náš hráč zůstal ležet na trávníku…).

Druhý poločas jsme zahájili s odhodláním prorazit obranný val, což se povedlo krásnou kolmicí M.Plisky na R. Kubíčka, který udělal kličku i brankáři, ale jeho pokus do prázdné branky jeden z obránců odvrátil na roh. Brzy však přišla komplikace, když byl vyloučen R. Zuzák, ale to nás nemohlo zastavit dotáhnout utkáni do vítězného konce. Po hodině hry jsme poslali do utkání „čerstvou krev“ a už za minutu posadil čerstvý otec (D. Smejtek) přímý kop na hlavu F. Sidorjaka a ten v těžké pozici přeloboval brankáře –  1:0! I v 10-ti jsme chtěli potvrdit zisk bodů, ale 1x tyč, 1x břevno a vyložená šance „Naviho“, kterou mu vychytal brankář, stály v tu chvíli proti nám.. A nakonec vzal do své moci utkání hlavní rozhodčí (protože Lochkov také potřebuje body k záchraně, když všichni ostatní vespodu vyhrávají) a odpískal v 95. minutě nesmyslnou penaltu za odražení se útočníka od našeho obránce a  to stál min. 25m od místa tzv. „přestupku“ (po utkání mi tvrdil, že byl od toho 5-10m, tak to je fakt ubohé) – 1:1! 

Bylo až do očí bijící jak rozhodný byl sudí ve prospěch hostů v tzv. fotbalových pravidel, kdy naši borci odcházeli okopáni jak řepa (hosté dostali všechny žluté karty za fauly a minimálně jeden z nich měl vyfasovat druhou žlutou), zejména „Navi“ potřeboval na cestu domů invalidní vozík.. 

PS. Zápas, za který náš tým zaslouží plné absolutorium, neskončil tak jsme si všichni přáli, ale hrát aktivně v 10-ti celých 40minut byla velká paráda…

Sestava:  Štefan – Vrba (46. Horvát), Smejtek D., Zuzák, Yelinskyi (88. Kupka) – Vlčkov (64 .Dulava), Rothe Ma., Pliska M., Lada (64.Sidorjak)  –  Latiphy, Kubíček (64. Van Der Linden)

Branka: 65. Sidorjak

ČK: 55.Zuzák

Miroslav Rothe