SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

MC – Sparta Košíře  5:1 (2:0) 

Střešovice – Velký pátek před velikonoční nadílkou, krásný přírodní „pažit“, na kterém hrajeme vždy v Košířích, tak tentokráte byl nachystán i v našem svatostánku v Cukrovarnické ul. 62…

A měl to být i velký pátek pro náš tým. Pro tým, který na startu jarní části prokazuje kvalitu, sílu a vlna na které teď jede se zdá se býti nekonečná. V posledním zápase se o tom přesvědčili hráči Suchdola (report ze zápasu si můžete přečíst ZDE). I přes neochvějnou víru podpořenou posledními výsledky jsme věděli, že nás nečká nic lehkého. Soupeřem nám byli Borci z Košíř, kteří nás doma jednoznačně přehráli, což bylo vcelku překvapivé, jelikož se jim v soutěži moc nedaří…

Hned na začátku ovšem po trávě ve skluzu stoper Košíř do „Naviho“ kotníku tak, že ta rána byla slyšet až v Ústřední vojenské nemocnici, a tak přišel pokyn – míč co nejrychleji od nohy ! Převaha byla na naší straně, ale zakončení bylo buď slabé nebo nepřesné. Hosté se dostali do 100% šance, ve které nás zachránil Petr Beer, a pak už přišla krásná akce po levé straně (do té doby snad jedna akce) Honza Syrový přesným pasem našel Vaška Krejčího, ten zatáhl míč po straně, zpětnou přihrávkou našel Romana Kubíčka, který ho posunul „Navimu“ a dílo bylo dokonáno -1:0 (30.min)! Druhá branka byla jako přes kopírák z druhé strany. Roman Kubíček rozehrál do pravého křídla na Vlada Y.. ten vnikl do vápna a nastřelil zadní tyč, kde ovšem dobíhal, kdo jiný než „Navi“ – 2:0! 

Poločas. Takzvanou Csaplárovu past naši chlapci rozmetali už za dvě minuty – „Navi“ si po sólovém úniku zabalil na cestu do rodného Slovenska třetí branku a mohl se spokojeným úsměvem odjet koledovat – 3:0!

Všechny další branky pak padly po nedorozuměních v obraně nebo v rozehrávce než po nějaké krásné kombinaci. Na 4:0 zvyšoval Roman Kubíček, který po kličce brankáři dovezl míč do prázdné branky a na 5:0 Marcel Vlčkov, který zachytil rozehrávku brankáře a neomylně zavěsil…

V závěru se ke slovu dostali i hosté, když po nedorozumění v naší obraně docílili čestného úspěchu – 5:1!

Sestava:  Beer – Vrba (70. Kupka), Zuzák, Syrový, Horvát (46. Bayer) – Yelinskyi (61. Sidorjak), Rothe M., Pliska M., Krejčí  – Latiphy (61. Vlčkov), Kubíček

Branky: Latiphy 3x, Kubíček, Vlčkov

PS. Příští utkání na Zbraslavi zkusíme zabojovat o „bednu“.

Miroslav Rothe