SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK Roudnice nad Labem – U15 2:3 (2:3)

Roudnice – po jednom získaném bodu z třech úvodních, težkých jarních zápasů jsme potřebovali v Roudnici bodovat naplno. A to se povedlo. V prvním poločase jsme si šli pro vítězství a dominovali jsme. Byli jsme lepší na míči, vytvořili si spoustu šancí ze kterých jsme 3x udeřili. Bohužel jsme, ale také 2x inkasovali a především druhý inkasovaný gól určil průběh druhého poločasu. I přes přestávkový apel na hráče, že nesmí přestat být aktivní jsme byli ve druhém dějství zatlačeni a zuby nehty jsme odolováli dominanci soupeře. Těsné vítězství jsme nakonec především díky fantastickému Pišlovi v bráně uhájili a z Roudnice vezeme 3 body.

Hodnocení trenéra: Důležité tři body a i taková vítězství jako toto jsou důležitá. Tým to semkne. Z herního projevu, ale nadšený nejsem. První poločas celkem v pořádku, ale druhý poločas velmi špatný. Kdyby byl soupeř efektivnější v koncovce tak to mohlo dopadnout o dost hůře. Vezmeme si z toho ponaučení a v pátek s Neratovicemi se předvedeme v daleko lepším, živějším světle.Každopádně gratulace týmu ke třem bodům.

Branky SKS1911: Hereš 2, Novotný

Sestava: Pišl – Roskovec, Jaroš, Horák, Kemény (62´Šulc) – Kunc, Špringl – Novotný, Hora (41´Kadlec), Hereš (73´Liška) – Harrison