SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK Roudnice nad Labem – U12 5:1 (0:0, 1:1, 4:0)

Roudnice – Do utkání jsme šli v roli „outsidera“, Roudničtí v této sezóně ještě neztratili ani bod, a tak jsme očekávali dobývání naší branky. I přes převahu jsme ovšem statečně odolávali nejen nájezdům domácích hráčů, ale zejména prostředí, ve kterém se hrálo!

Od úvodních minut jsme byli pod tlakem dobře hrajících domácích. Naneštěstí pro nás jejich zakončení buď končilo mimo, nebo se zaskvěl v brance Chouň. Po půlhodině byl stav bezbrankový.

Do druhé části jsme chtěli již vystrčit růžky a pokusit se o nějaké akce směrem k soupeřově brance.

Zejména Kopřiva dělal obráncům Roudnice velké starosti a byl za to také několikrát velmi nešetrně potrestán nepochopitelným skluzem v kategorii U12 zezadu.

Při prvních podobných kontaktech se dá pochopit hráčský zkrat či enormní zápal pro hru, ale pokud je to opakovaně bez reakce trenéra, jedná se o úmyslné jednání, ke kterému jsou hráči vedeni!!!

Ve 47.minutě jsme po našem nedůrazu pustili soupeře do vedení. O pět minut později nám konečně vyšla kombinace směrem dopředu a samostatný nájezd proměnil Stanečka.

Utkání bylo velmi dramatické, k jeho průběhu nepřispívali místní fanoušci rozumějme rodiče, kteří neustále při každém kontaktu pořvávali na hráče či mladého sudího. Ten zjevně pod tlakem nepískal pro jistotu ani zmiňované nebezpečné zákroky domácích, ani opakovaný úder loktem do tváře Veselého.

Nicméně zápas měl náboj i tempo. Do poslední třetiny jsme chtěli soupeře zaskočit a vyslali nahoru naše rychlonohé bratry. Rada M se dostal do úprku, nicméně jeho sprint u postranní čáry byl opět nesmyslně zastaven skluzem z boku!!! I Přes urputnou snahu nepustit soupeře do vedení jsme podlehli až v 74.minutě. Ihned po rozehrávce vyslal Tichý do samostatného úniku Radu D., ten ale při svém sólu nastřelil brankáře.

Poté jsme již nedokázali zareagovat a soupeř přidal ještě tři branky.

Očima trenéra:

Výborný zápas z obou stran co se hry samotné týče. My jsme dobře pracovali zejména směrem dozadu a soupeř byl nervózní. Roudničtí hráli sympatický fotbal plný pohledné kombinace, je jen škoda, že si výkon kazí tímto nesmyslným hrubým chováním. Není se moc čemu divit, když posloucháte rodiče, jak apelují na agresivitu hráčů a trenér mlčky přihlíží, nebo možná vědomě nechává hrát své svěřence zákeřně?! Ale co se divíme, když to můžou dělat ligový playeři v „největším“ zápase českého fotbalu.

Já musím našim borcům složit dnes poklonu, udrželi nervy na uzdě a nenechali se rozhodit. Sice se nedokázali vyrovnat silově v osobních soubojích, ale hráli na hranici svých možností. Dopředu to nebylo úplně nejlepší, za to dozadu se pracovalo na 100%. Věřím, že nám elán vydrží a ve čtvrtek v Děčíně předvedeme gólovou smršť.

Sestava SKS1911: Chouń – Aharonyan, Janovec, Kopřiva, Košata, Pospíšil, Rada D., Rada M., Soukup, Stanečka, Topinka, Tichý, Weinberg, Veselý

Branky SKS1911: Stanečka

Další utkání hrajeme na státní svátek ve čtvrtek 28.9.2023 od 10:00 v Děčíně. Přijďte nás podpořit!

Syra