SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK ĎÁBLICE – U19 0:2 (0:0)

V sobotu 25.3.2023 jsme nastoupili k dalšímu utkání. Hrálo se na přírodní trávě, kde jsme nebyli od října 2022. Čili z voleje… 

Utkání to bylo spíše bojovné na obě strany. Nikdo nechtěl udělat chybu a vycházel ze zabezpečených obran. Byli jsme možná malinko nebezpečnější a to hlavně ze standardních situací, ale v prvním poločase branka nepadla.

Druhý poločas byl v podstatě stejný jako první, ale nám se podařilo díky buldočí síle Martina Krutiny vstřelit vedoucí branku. I když dostal míčem ránu do nosu, tak pokračoval v akci a z 25 metrů levou nohou překonal gólmana domácích. Pak musel být ošetřován, abychom zastavili krvácení z nosu.

Domácí začali hrát otevřenější fotbal a snažili se tlačit dopředu. Tentokrát naše defenzíva pracovala velmi dobře a chtěli jsme využít brejkových situací. Po jednom takovém brejku přesprintovala naše nová posila Jirka Václavík svého obránce a ten ho při pokusu o střelu fauloval. Nařízenou penaltu sám Jirka proměnil. Několika skvělými zákroky v závěru nás podrže David Šanda a když Petr Krauz nevyužil nabídnuté šance v poslední vteřině, skončilo utkání pro nás konečně vítězně!!!

Závěrem: Utkání moc fotbalové krásy nepobralo, ale vítězství si kluci zaslouží za přístup, nastavení a touhu!!! Kdybychom v tomto nastavení hráli ve Vršovicích, tak máme o dva body více!!!

Sestava: Šanda – Morháč, Janoušek, Kára, Merkl – Krauz, Rudyk, Bláha – Halíř (46. Václavík), De Korver, Kožený (70. Krutina).

Martin Pačanda