SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK Roudnice nad Labem – U13 7:2 (0:0, 2:0, 5:2)

 Bez boje, není vítězství – Do Roudnice jsme odjížděli s nadějí zlomit nepříjemnou sérii bez tří zápasů bez vítězství, a nabrat sebevědomí do závěrečných soutěžních kol. Ovšem kladná bilance a plané řeči bylo to jediné co v zápase bylo na naší straně.

Od začátku se hrál oboustranně opatrnější fotbal s ojedinělými výpady na obou stranách. Obrany fungovali celkem pevně, brankáři byly v případě potřeby pozorní a tak po půlhodině se výsledek neměnil.

Druhá část už byla bohužel pro nás trošku jiná.

Brzká branka soupeře nás „opět“ jakoby opařila a navíc soupeř za tři minuty navýšil skóre ještě jednou. Ve 35.minutě to bylo tedy 2:0. V těchto chvílích zápasu se ukazuje charakter hráčů. Neumíme být moc silní v hlavách a tak jsme hráli jakoby už byl výsledek ztracen. Nějaké příležitosti jsme si i vytvořili, tu největší Martinka poslal do brankáře.

Závěrečná část, přeskupení řad a ejhle Bouzek snižuje na 2:1! Přesně pět minut – tak dlouho trvalo naše nadšení a odhodlání se zápasem něco udělat. Poté jsem opět inkasovali a prakticky jsme mohli jít do kabin soupeř nám přibalil ještě čtyři kusy a v poslední vteřině se parádně z volného kopu trefil Martinka 7:2

Očima trenéra:

Jsem rozhořčen z přístupu a koncentrace na utkání některých hráčů! Zápasy si prohráváme sami byť samozřejmě musíme přiznat že Roudničtí byly na nás dobře připraveni, ale před zápasem jsem zaslechl pár slov z porady a byly to stejné motivační pokyny jako u nás, jen soupeř si je dokáže vzít více k srdci. My vypustíme 90.minutový zápas za stavu 3:1 který je v polovině!!! Není k tomu co dodat musíme si to říct vyříkat na tréninku. Musíme zvednout hlavy hráči  jsou velmi kvalitní, ale chybí odhodlání. Dnes jsem hodně smutný

Sestava SKS1911: Setinský – Hnilička, Kalaš, Klauz, Markovič, Martinka, Svoboda N., Šimek, Vyhlíd, Macourek, Bouzek, Stanečka

Branka SKS1911: Martinka, Bouzek

Další utkání hrajeme doma v Sobotu 20.5.2023 od 10:00 proti FK Slavoj Vyšehrad. Přijďte nás podpořit, budeme to potřebovat!   

Syra