SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK Union Vršovice – U19 2:2 (0:0)

V neděli 12.3. jsme vstoupili do jarní části soutěže. Po celkem vydařené přípravě jsme byli plni optimismu a zvědavosti, jak nám vstup vyjde. Bohužel optimismus brzy vyprchal 🙁 ….

Jasná převaha, držení míče, ale pouze po hranici vápna soupeře. Tam jsme narazili na devíti člennou zeď, se kterou jsme si neuměli poradit. Pouze náznaky šancí a standardní situace k ohrožení branky nevedly.

Druhý poločas se nám podařilo jít do vedení po střele Rudyka z 25 metrů. Bohužel následně za 3 minuty jsme inkasovali po rohovém kopu, kdy nás domácí potrestali za nedůraz před naší brankou. Do dalšího vedení jsme dostali po hezké individuální akci Bláhy, kdy proměnil svůj samostatný nájezd.Vedení jsme navýšit nedokázali a tak přišel trest opět po nedůrazu a neodehrání míče po standartní situaci.

Jednoznačně zbytečná remíza a ztráta bodů. Proti týmům, které se soustředí pouze na defenzívu se nám nedaří a i když jsme se na to zaměřili v tréninku, je to stále naše kuří oko 🙁

Martin Pačanda