SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK Vyžlovka – U15 5:0 (2:0)

Vyžlovka – v sobotu 18.5. jsme se představili na hřišti dalšího týmu v tabulce za námi konkrétně na hřišti SK Vyžlovka. I když máme úplně jiné cíle a koukáme spíše před nás tedy kam až se můžeme v tabulce dotáhnout tak v případě výhry a při pohledu v tabulce pod nás bychom v případném boji o záchranu byli v bezpečí. Naše cíle, ale absolutně neodpovídali výkonu a z Vyžlovky si odvážíme debakl 5:0 z pohledu domácích. Pokračujeme tedy v ve výkonech nahoru-dolu a v Robin Hood stylu „bohatým bral a chudým dával“. S týmy z horní poloviny tabulky dokážeme hrát vyrovnaný fotbal a vyhrávat. Touha zachránit se týmů zespodu nám, ale absolutně nevoní a nechce se nám bojovat.

Hodnocení trenéra: Každý jeden z nás se podívá do zrcadla a zhodnotí si co tomu dal a co je tomu ochotný dát, protože kvůli takovým výkonům nemusíme na venkovní zápasy jezdit. Byli jsme všude pozdě, soupeřovi jsme nechali prostor, nechtěli jsme podstupovat souboje a nechtěli jsme hrát. Příští týden doma proti Sokolovu tedy opět máme co napravovat

Branky SKS1911: nikdo

Sestava: Myška (41´Pišl) – Roskovec, Jaroš, Horák, Tulach (41´Veselý) – Ota, Kunc (41´Kemény) – Hora (49´Šulc), Novotný, Hereš – Harrison 

Další utkání hrajeme doma v neděli 26.5.2024 od 12:30! Přijďte nás podpořit.