SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

Sokol Řepy – MB 0:5 (0:2)

Do Řep jsme jeli napravit blamáž z jarního domácího zápasu (1:2) a pro tři body. Začátek nás nezastihl v optimálním rozpoložení, chybovali jsme příliš často a i v jednoduchých situacích a tak jsme domácím trochu zbytečně dávali naději …

Naštěstí rozpaky netrvaly příliš dlouho, brzy jsme se začali ve hře jakž – takž orientovat a nacházet mezery v zajištěné obraně Řep. Skore otevřel po 10 ti minutách Š.Uhlík, když z bezprostřední blízkosti procedil přes domácího golmana povedený přízemní centr z křídla J.Burgera. Druhá branka následovala s odstupem dalších 10 ti minut a vstřelil jí s přispěním domácího beka aktivní obránce F.Rožec. V další fázi poločasu jsme si vytvořili celkem dost zajímavých šancí, zmařil nám je domácí golman nebo i my sami. Výjimkou byl gól J.Burgera, který v samostatné akci obešel několik domácích hráčů a když už v jejich vápně nenašel nikoho dalšího, komu by udělal kličku, oklamal i golmana a dal nám do kabin komfortní náskok. Řepští „hrozli“ z dlouhých nákopů a standartních situací, které směřovali do vápna ze všech vzdáleností. Ke snížení byli blízko jednou, odmítl ho však excelentním zákrokem T.Mulač.

Druhá půle se začala odvíjet stejně, za naší převahy a když brzy po půli proměnil dlouhý samostatný nájezd Š.Uhlík, zdálo se, že by mohl a měl být zápas dohrán klidně a „zábavnou formou“. To se však nenaplnilo, hra oku diváka příliš nelahodila, obsahovala nadbytečné množství nedovolených zákroků domácích hráčů i nepříliš přesvědčivá rozhodnutí R. Vývoj jsme ale měli plně pod kontrolou, domácí opakovali (nepříliš často a přesně) pokusy o dlouhé míče do vápna (zakončovali je pouze ojediněle, náš golman byl na místě) a soustředili se na osobní souboje .. Závěrečná fáze tedy přinesla opět „dostatek“ našich šancí (opět neproměněných!), spoustu osobních soubojů a faulů, několik karet a dokončený hattrick  Š.Uhlíka (pěkná křižná střela do horního rohu brány).

Závěr : Pozitivních věcí pár máme : 3 body, nula vzadu, „zapomenutý“ jarní průšvih, žádné zranění a našly by se i další ……Z těch negativních musíme vidět / vidíme mimo jiné naší nepříliš dobrou efektivitu a výběr řešení v koncovce..  Za týden jedeme na Troju, ke znatelně silnějšímu soupeři, se kterým se nám v mistrácích poslední dobou příliš nedařilo. Je tedy čas to změnit.

Sestava SKS : Mulač – Rožec, Papež, Veselý (57.Minařík), Krejčí – Uhlík, Vyskočil (46.Vejvoda), Rajniš, Vondrášek © (57. Ridzák Jonáš) – Burger (67. Barták), Dobrý. Masér : Michalanský.  

Góly SKS : Uhlík 3, Burger, Rožec

Videoreportáž ze zápasu zde: https://www.youtube.com/watch?v=MBQ8OxT7BQU

RT