SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

Spoje „B“ – MB 4:1 (2:0)

Na Balkáně – Spoje B, s 15 ti bodovým náskokem jasný vedoucí a postupující z naší skupiny, tým sestavený – podobně jako další z premiantů naší soutěže MSM – převážně z hráčů ze zemí bývalého Sovětského Svazu, s jarním průměrem na domácím hřišti 7 vstřelených gólů na zápas, nejlepší střelec 50ti gólový Yanakov i dalších pár hráčů jejich Áčka, suverénního vítěze Přeboru v sestavě atd … Celkem zajímavá výzva pro náš poslední zápas sezony.

My jsme jí přijali, od úvodních minut naši borci se soupeřem drželi krok, byli aktivní a naše hra byla v pořádku. Pouze ve finální fázi jsme ale postrádali klid a nebo lepší rozhodnutí. V jednom případě šlo o i rozhodnutí rozhodčího 🙂 (z neznámého důvodu nás nepustil do vedení, když neodpískal jasnou penaltu za faul na B.Kociska, chystajícího se zakončit gólem z bezprostřední blízkosti pěknou útočnou akci).. Domácí byli kvalitní, ale moc jsme je do nebezpečných situací nepouštěli. Úvodní – z naší strany dobrá pasáž – skončila po čtvrthodině, kdy nám Yanakov udělil první lekci z produktivity a – bohužel s naší pomocí –  dvěma góly zařídil domácím vedení. Přes naše velmi dobré úsilí jsme nedokázali dát do půle kontaktní gól, nastrazena tedy byla Caplárova past…

Po přestávce jsme navázali na solidní a aktivní výkon z 1. půle a A.Sperl brzy po rohu snížil. Měli jsme více ze hry, ale jen před vápno soupeře… tam jsme si rady moc nevěděli.. Našim útočným akcím chyběla ve finále přesnost a když už jsme dokázali zakončit střelou, vyrovnání odmítl gólman soupeře nebo jsme těsně minuli bránu. Domácí k útokům využívali stále, opakovaně levé křídlo Yanakova, ale naši borci jeho aktivitu dokázali tlumit. Tedy pokud šlo o postupné útoky Spojů a naše obrana byla konsolidovaná a připravená…. Problémy nastaly v případech, kdy jsme měli míč na kopačkách my a ztratili jsme jej v přechodové fázi nebo mezihře… V těch situacích (při naší logické a dobré snaze o vyrovnání) jsme po vlastní ztrátě rychlé přihrávce do volného prostoru zabránit nedokázali a šutér Spojů si tak na nás v závěru ještě 2x vylepšil svojí bilanci. Hráli jsme nikoliv bez chyb, přesto až po finální fázi celkem dobře (pokud je takové hodnocení možné při prohře 1:4….), vyspělý soupeř naše chyby trestal nemilosrdně.

Sestava SKS: Štefan – Barták, Minařík, Němec, Vondrášek – Šperl, Rajniš, Kocisko (71.Uhlik), Stric (46.Vyskocil) – Burger (46.Vejvoda), Chvalovský.
Dále připraven do brány Mulač. Masér Smejtek, mentální kouč Michalansky, podpora Dobrý.

Gól SKS: Šperl

Záznam z utkání zde https://www.youtube.com/watch?v=bqEKLJRX6K4

RT.