SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

PU: Dubeč – MA 0:4

Čechie Dubeč – Sk Střešovice 1911

Dubeč – Rádoby včera, skončila sezóna 2021/2022. Léto je v plném proudu a A tým již maká 14 dní v přípravě na novou sezónu. Za dalších 14 dní je tady první mistrovské utkání ročníku 2022/2023. Je to fofr. Klobouk před každým hráčem, který dá přednost fotbalu před lehárem u moře. 

 Před týdnem se A tým zúčastnil vzpomínkového turnaje na Slávu Houšku. Prohra s výběrem Sláva tým 1:5 a výhra po penaltovém rozstřelu s domácí s Dobrovízí p3:2. Třetí místo. Více na webových stránkách pražského fotbalu. 

Turnaj v Dobrovízi

    V sobotu 23. 7. jsme k přípravnému zápasu zajeli už v dopoledních hodinách do Dubče. S domácí Čechií jsme v oboustranně tréninkovém tempu odehráli solidní zápas. Zkoušeli jsme mnoho nových a mladých hráčů, zkoušeli jsme i zkušené hráče na jiných pozicích. V prvním poločase na sebe významně poutal pozornost dvougólový Burýšek. První zásah si připravil sám, ke druhému mu pomohl přesnou načasovanou přihrávkou David Věchtík. 

     Druhý poločas byl z naší strany již slabší. Překvapující zpracování a přesnou konovku předvedl Jelínek po asistenci Burýška. V závěru zápasu se k první brance za A tým protlačil Askarov.  Soupeři jsme pár nadějných střeleckých pozic umožnili. Jak brankář Hampl, tak i Pospíchal v brance obstáli. 

Sestava SKS: Hampl (46´Pospíchal) – Morgenstern (46´ Němec Jiří), Němec Tomáš, Zumr, Rožec (46´ Askarov) – Charvát (46´Zvolenský), Věchtík David, Fischer (46´Jelínek), Štyks – Burýšek, Mařík (46´Burger)

Branky SKS: 23´ + 44´ Burýšek (as. Věchtík D.), 49´Jelínek (as. Burýšek), 84´Askarov

24. 7. 2022 Zizzé