SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

TJ Sokol Bílá Hora – MB 2:2 (1:0)

Bílá Hora – s domácími jsme měli „nevyřízené účty“, neboť v podzimním zápase jsme se – vzhledem k průběhu zápasu trestuhodně – nechali obrat o vítězství a 2 body při remíze 2 – 2.

V úvodu dnešního matche jsme působili z neznámého důvodu dost nervozně, domácím jsme odevzdávali velké množství míčů, aniž by nás k tomu nějak nutili a k ohrožení jejich brány jsme se nedokázali dostávat .. Ten úsek vyvrcholil naším příspěvkem ke gólové akci domácích (9. min 1:0 ) a následně jsme ještě pustili útočníka do samostatného nájezdu (náš gólman kryl). Když jsme se vzpamatovali, převzali jsme otěže do vlastních rukou a do konce poločasu se hrálo prakticky na jednu (domácí) branku. Prostor před vápnem i v něm byl přehuštěný a nám se nedařilo v něm nacházet místa pro útočné akce ani zakončení, centry ze stran jsme šetřili, a tak domácí odhodlaně drželi vedení.

Druhá půle byla jiná písnička, začali jsme tam, kde jsme přestali – aktivně a s tlakem – a brzy se dočkali odměny : premierový gól za muže B vstřelil z hranice boxu k tyči J. Halíř (48. min 1:1). Průběh dále nasvědčoval, že to budeme my, kdo bude udávat tempo a pokud se „nic zvláštního nestane“ přidáme i další branky. Bohužel to naši ofenzivní hráči několikrát odmítli a tak jsme šli do vedení až v závěru (79. min 1:2 Sam Štric vymetl šibenici soupeře perfektní „obalovačkou“). Jistotu výhry jsme neměli, soupeř zintenzivníl nákopy na silné útočníky, kteří uměli udržet nebo prodloužit míč a v součtu s našimi – bohužel opakovanými – nepřesnostmi v rozehrávce i mezihře, jsme odvraceli několik standartek a občas byli nuceni bránit až ve vlastním vápně ..To se nám stalo i osudným, v závěrečných minutách jsme – pravděpodobně vedeni snahou dostat se ze složité situace ve vlastním vápně „konstruktivně“ – zapsali „asistenci“ i u druhého gólu domácích  (86. min 2:2). Tedy jsme pouze zopakovali podzimní výsledek.

Průběh zápasu nebyl úplně lahůdkou pro fajnšmekry, práci však naši borci odvedli poctivě. Nám pak potvrdil – kromě znalostí o prostoru pro zlepšení (jak hráčského tak trenérského 🙂 ) – i potenciál našeho mužstva zřetelný při srovnání v soubojích s adeptem na postup do vyšší soutěže … Doufejme, že jej budeme umět příště a dále využít lépe než dnes a letos 🙂 .

Sestava SKS : Štefan – Lesyk (73.Minařík), Zumr, Němec, Vondrášek (73.Barták) – Dobrý, Papež, Vyskočil (58.Štric), Burger (58.Michalanský) – Chvalovský, Šperl (46.Halíř)

Dále připraveni : Smejtek, Hrdlička

Góly SKS : Halíř, Štric. RT