SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

TJ Točná – SKS C 1:1 (1:0) 

Točná – K zápasu na okraj Prahy jsme odjížděli s respektem, protože soupeř, který byl po podzimu téměř na odpis, před tímto zápasem získal tolik bodů, že je definitivně zachráněn. Domácí řady totiž řídí zkušený exligový hráč Michael Žižka, který se už řadu let prohání po pražských trávnících v nižších soutěžích.

Hřiště od branek do kopce (nebo z kopce), od postranních čar nakloněné, ale trávník zelený (uvnitř však hrbolatý), snad to přimělo naše hochy kombinovat a kličkovat, jako když hrají na “ Estadio Santiago Bernabéu“, to se jim i přes uzemní převahu krutě vymstilo. Ztráceli jednoduché míče a ještě posílali domácí do nebezpečných situací. A tak se stalo, že „Stefi“ v brance musel likvidovat jednu tutovku, jednou ho zachránila tyč, a poté Vlado vběhl do cesty ráně, která mířila do opuštěné branky…

My jsme za první poločas kontrovali povedeným přímým kopem Martina Rothe a průnikem Kryštofa Šafránka do malého vápna, ostatní pokusy skončily kolem velkého „vápna“ – nepřesnou střelou nebo rohem.. Domácí však udeřili takřka z ničeho. Přímý kop od postranní čáry, pro který si Stefi sice došel, ale jeho „vyrážečka“ dopravila míč pouze k nohám kapitána domácích, a ten neomylně prostřelil klubko hráčů před sebou – 1:0! 

Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním otočit výsledek a myslím, že nějakých 25.-30. minut jsme domácí přikovali ke spodní brance, zvláště pak po krásné vyrovnávací křížné střele do šibenice Martina Rothe – 1:1! Ještě Marcel Vlčkov nastřelil břevno a „Navi“ sám na malém „vápně“ netrefil hlavou poloprázdnou branku.. Několik útoků jsme zbytečně zazdili. Místo abychom šli do pokutového území, tak kroužíme nebo přihráváme středním obráncům (Kryštof ŠaF.?), a tak jsme mohli klidně tento zápas prohrát díky špatné rozehrávce nebo ztrátám před půlící čarou, třeba když se domácí ocitli i v tisíciprocentní šanci..

PS. Všichni hráči tak odcházeli po dvou přesných trefách kapitánů spokojeni s bodem…

Sestava:  Štefan – Krejčí (25. Vrba)Zuzák, Yelinskyi, Horvát(74. Bayer), – Šafránek (74. Van Der Linden), Smejtek D., Rothe Ma., Pliska M.  – LatiphyVlčkov (60. Lada)

Připraven: Amann

Miroslav Rothe