SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

U12 – Junior Chomutov 14:3 (4:2, 6:0, 4:1)

Střešovice – Po polovině podzimní části jsme měli vyrovnanou bilanci 4-0-4 a skóre 43:38 a okupovali jsme 9.místo. Tato pozice není pro nás uspokojující a chceme rozhodně hrát výše. Zejména chceme udržet stabilní výkonnost z posledních zápasů.

Dalším soupeřem nám byl Chomutov, který se nacházel se čtyřmi body na 12.pozici.

Do utkání jsme chtěli zakomponovat větší procento držení míče a dominanci ve hře. Po rozpačitém začátku jsme postupně přidávali na obrátkách a soupeře přitlačili k jeho brance.

Soupeře jsme v první třetině povolili dvě branky, a to vždy jen po našich individuálních chybách. Nejprve se po špatném postavení nechal obelstít Janovec, poté Chouň v brance ledabyle nabídl skórování soupeři špatnou rozehrávkou.

Ve druhé části jsme už nedovolili nic. Přidávali branky a hlavně ovládali hru. Velmi trpělivě jsme posouvali míč z nohy na nohu.

Třetí třetina byla jen o tom, zdali se nám podaří splnit další z našich cílů pro toto utkání, a sice nastřílet co nejvíce branek a u toho stále dodržovat základy našeho učení.

To se povedlo a konečné skóre 14:3 je velmi výmluvné. 

Očima trenéra:

Nechci to zakřiknout, ale jsem moc rád, že se nám daří dodržovat předzápasové pokyny a že se v zápasech promítají tréninkové návyky. To znamená zlepšená kombinace, prostorové vnímání a spolupráce. Dokážeme přehrát soupeře naší hrou a nepřizpůsobit se jemu, což je velmi pozitivní. Byť dnes to nebyl maximální výkon (chybělo zejména větší tempo), tak velmi pozitivně hodnotím držení míče a naprostou dominanci po celé utkání. Když k tomu přidáme velký počet nastřílených branek, jsme dnes maximálně spokojeni. I přes to máme stále na čem pracovat, zejména v komunikaci a někdy i v týmovějším pojetí hry za „rozhodnutého stavu.

Sestava SKS1911: Chouń – Aharonyan, Bouzek, Hofer, Janovec, Kopřiva, Košata, Pecháček, Pospíšil, Rada D., Rada M., Stanečka, Tichý,

Branky SKS1911: Pospíšil 4, Bouzek 4, Aharonyna, Janovec, kopřiva, Košata, Pecháček, Rada D.

Další utkání hrajeme v neděli 22.10.2023 od 10:00. Zajíždíme tentokrát do Varnsdorfu. Přijďte nás podpořit!

Syra