SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

U12 – FK Hvězda Cheb 16:0 (2:0, 6:0, 8:0)

Střešovice – V předposledním utkání sezóny jsme doma přivítali Chebskou hvězdu. Posilněni sérií osmi vítězství, dvou čistých kont a zejména vydařeným herním projevem jsme věřili, že dnešní soupeř nebude velkou překážkou v naší cestě za bronzovým umístěním v soutěži.

Od úvodních minut bylo zřetelné, kdo bude diktovat tempo utkání a po deseti minutách jsme vedli o dvě branky. Míč jsme měli v držení ve velkém procentu, ale herní projev byl pomalý a těžkopádný. Toho soupeř využíval k rychlé regeneraci sil a organizaci obraného šiku.

Do druhé části jsme potřebovali svěží vítr, rozhýbat hru a nechat míč putovat na méně doteků z nohy na nohu. Úroveň se podařilo zvednout, nikoliv na náš standardní projev, ale alespoň jsme přihlížející začali bavit předváděnými akcemi z čehož vyplynuli naše šance a také branky.

Dvakrát se trefil Elshal, který byl na pravé straně hodně aktivní a motal obráncům hlavu i nohy, další branky přidali Soukup, Stanečka, Lockhart a po zranění se trefil i Kopřiva (byla to jeho 39. branka v této sezóně).

Do třetího dějství jsme se snažili probudit naše borce k ještě rychlejšímu pojetí hry. Cílem bylo fyzicky přetlačit do té doby zdatně bojující hosty. Plán vyšel a přidali jsme i další branky. Nakonec se účet zastavil na stejném počtu, jako na podzim čili 16.

Na rozdíl od posledního vzájemného střetnutí jsme nedovolili soupeři prakticky ohrozit naši branku, a tak si Chouň mohl připsat další, v pořadí již třetí čisté konto (celkově páté v sezóně).

Očima trenéra: Dnes to nebyl optimální výkon, zejména v první třetině to bylo nevýrazné a pomalé. Zbytečně jsme dali prostor Chebským konsolidovat řady namísto našich klasických rychlých výpadů a kombinací jsme předržovali míč, byli bez pohybu, bez komunikace to nás stálo ještě příznivější výsledek. Nicméně lepší načasování slabého polevení jsme si vybrat nemohli a věřím, že teď se dobře připravíme na poslední zápas sezóny v Sokolově a dokážeme uzavřít spanilou jarní jízdu.

Branky SKS1911: Elshal 3, Stanečka 3, Soukup 3, Rada M. 2, Tichý 2, Kopřiva, Lockhart, Rada D.

Sestava SKS1911: Chouň –  Elshal, Hofer, Kopřiva, Košata, Lockhart, Pecháček, Pospíšil, Rada D., Rada M., Soukup,  Stanečka, Tichý  

Poslední utkání sezóny hrajeme v sobotu 08.06.2024 v Sokolově od 12:20! Přijďte nás podpořit.

Syra

Tagy: