SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

U12 – FK Varnsdorf 13:0 (6:0, 3:0, 4:0)

Střešovice – Na severu Čech je nouze o hráče, a tak aby Varnsdorfští mohli odehrát nedělní špíl kategorie U14 v České Lípě a posílili ho o hráče ročníku 2011 (nakonec šlo hrát hned 7 hráčů), byli jsme požádáni o změnu termínu na netradiční pátek 14:00, jelikož se naše kategorie hraje současně s U13.

Rádi jsme v rámci možností vyhověli a čekal nás tak perný pátek a v případě úspěchu i po dlouhé době fotbalově volný víkend (původní termín byl neděle 11:00).

Vzhledem k postavení obou týmů v tabulce a momentální formy se dal očekávat náš útočný tlak a ve vší ctě k soupeři, i větší počet našich vstřelených branek.

Pro nás bylo důležité, abychom byli v zápase aktivní tak jako vždy, nedopustili nějaké podcenění a pokud možno udrželi konečně čisté konto.

Od začátku se naši hráči drželi nastoleného plánu. Soupeře jsme zatlačili na jeho polovině a trochu překvapivě jsme byli plně soustředěni v koncovce.

Brankový účet otevřel již ve 4.minutě Rada D., který si našel odražený míč a nekompromisní dělovkou ho poslal do pravé šibenice. Dále se v první části trefil dvakrát Soukup, který branky vytěžil zejména ze svého důsledného pressingu. Tichý, Pospíšil a znovu Rada D. pro změnu zakončovali naše pohledné akce.

Ve druhé části jsme malinko polevili v zakončení a také v několika případech zasáhl velmi dobře hostující brankář. I přesto jsme vedení navýšili o další tři branky. Tichého umístěná hlavička po rohovém kopu, Pospíšilovo zakončení do takřka prázdné branky po vybídnutí Tabasaranskiyho a individuální akce Elshala.

Nutno podotknout, že borci z Varnsdorfu nám nedali nic zadarmo a jejich sympatický herní projev určitě stojí za zmínku stejně, jako jejich nejlepší hráčka Mariana Ursta, která byla po celé utkání velmi aktivní na míči i bez něj!

Ve třetím dílku zápasu jsme chtěli dorovnat výsledek z podzimního střetnutí (0:16) a k tomu chybělo tedy sedm branek. I přes velkou snahu našich borců se nám tento úkol nepodařilo splnit, a tak jsme nejprve dovršili „desítku“ Elshalem, aby pak své dnešní galapředstavení dokončil Tichý, který přidal další tři branky sám.

Sedmá výhra v řadě, úkol čistého konta splněn také a můžeme pokračovat v útoku na divizní „bednu“.

Očima trenéra: Tyto zápasy mohou vypadat jednoduše, ale z minulosti víme, jak zrádné mohou být. Jsem moc rád, že se na ně kluci dokážou koncentrovat a byť bychom rádi viděli ještě více vstřelených branek, tak musíme být spokojeni. Kluci to odehráli se vším úsilím, aktivně, na míči, se spoustou zakončení. Max Chouň má konečně nulu vzadu, dnešní střelecké (to herní už je tak nějak koloritem zaplaťpánbůh) představení Tichého bylo dechberoucí a my jsme za to moc rádi. Maty je hodně aktivní, ale musí zapracovat na přesnosti. Dnes mu to tam padalo pravá, levá, hlava, tak to má být a my věříme, že mu to pomůže zase v jeho růstu. Celkově tým šlape, pracuje stále na zlepšení detailů, můžeme být jen spokojeni, ale nesmíme zapomínat, že ve fotbale se to může vždy rychle zvrtnout!    

Branky SKS1911: Tichý 5, Rada D. 2, Elshal 2, Soukup 2, Pospíšil 2

Sestava SKS1911: Chouň –  Bouzek, Elshal, Hofer, Janovec, Košata, Pecháček, Pospíšil, Rada D., Rada M., Soukup, Tabasaranskliy, Tichý  

Další utkání hrajeme v neděli 26.05.2024 v Litvínově od 10:00! Přijďte nás podpořit.

Syra

Tagy: