SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

U13 – FK Hvězda Cheb 1:2 (1:1, 0:0, 0:1)

Utkání gólmanů  – pod dlouhé zimní přestávce konečně nastal den D. Doma jsme přivítali Hvězdu Cheb a věřili jsme, že vstoupíme úspěšně do druhé „barážové“ poloviny soutěže.

Cheb nás na podzim připravil o výhru v závěrečné čtvrthodině, kdy jsme ztratili do té doby poklidné vedení 3:0 i díky špatným rozhodnutím sudích. Dnes jsme toto chtěli odčinit a vcelku se nám to i dařilo. Vstoupili jsme do zápasu aktivně a už ve 12.minutě jsme šli do vedení brankou Bouzka 1:0. Soupeř poté vyrovnal hru a dokázal po deseti minutách vyrovnat stav. Setinského v brance překonal hostující Šnajdr 1:1.

Po přestávce jsme chtěli utkání rozhodnout, ale i přes dobrou hru jsme nedokázali prostřelit chebského brankáře. Když už se nám to povedlo branka nám nebyla uznána až na pokyn hostující lavičky! A tak po hodině hry byl stav stále nerozhodnutý.

Neuznaný gól.

Ve třetí části se odvíjelo opravdové drama a útok střídal útok, ovšem v brankách dnes stáli zdi. Oba brankáři zaslouží za tento zápas absolutorium. Byly všude a pokud už náhodou nedosáhli na míč tak se postavila do cesty tyč. V 66.minutě soupeř zahrál krásnou akci z levé strany dlouhý míč přenesl napravo a Zahrybelnyi nádherným volejem z 18 metrů prostřelil Setinského. 1:2 My jsme předváděli krásné kombinace na jeden dotek, nasazení bylo na vysoké úrovni, ale branka soupeře pro nás byla bohužel již po několikáté zakletá a tak jsme odešli s prázdnou.

Očima trenéra: 

Z pohledu nezaujatého diváka určitě krásné utkání z obou stran. Pro nás bolestivé, již po několikáté jsme bohužel doplatili na neupřímnost a ne úplně fair play. Našim hráčům patří poděkování za předvedený výkon, mrzí nás jen dlouhodobě mizerná koncovka. Dnes vyhrál šťastnější tým. My budeme doufat ve více štěstí v dalších utkání.

Sestava SKS1911: Setinský – Bouzek, Kalaš, Kubíček, Martinka, Pavlík, Stanečka, Svoboda N., Šimek, Vihan, Vyhlíd 

Branka SKS1911: Bouzek 

Další utkání hrajeme v neděli 19.3.2023 od 10:00 v Chomutově. 

Syra